Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Toszka 11:31, 13 lis 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
tak
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Brzozowadzie... 11:37, 13 lis 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Toszka napisał(a)
tak

Wielkie dzięki. To dziś będę walczyć.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:40, 13 lis 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Toszka napisał(a)


edit
u mnie liliowiec Stella de Oro kwitnie jak szalony. Jeżówki tłoczą. Lawenda kwitnie, żurawki też na całego.
A gwiazdorzy ogrodówka "You&Me" i bije purpurą po oczach.


Właśnie. Brak przymrozków w mazowieckiem Nacieszmy się, bo prognozy jednak konsekwentnie wskazują już za chwilę noce na minusie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
16:40, 13 lis 2018
Mamy taką piękną pogodę - tylko się cieszyć
U mnie zakwitły nawet iryski
Anitka 12:32, 16 lis 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Super te aranżacje w donicach. Współczuje walki z grzybkami. Życzę wygranej.

____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
mikina34 13:22, 07 gru 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Agato,
szukałam informacji o jarząbach, trafiłam do Ciebie i zostaję na dłużej
Pięknie u Ciebie
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Gruszka_na_w... 18:37, 19 gru 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Ciepłe myśli dołączam w ten gorący czas.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Brzozowadzie... 12:06, 20 gru 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gabi, Anitko, Moniu i Haniu, bardzo serdecznie Was pozdrawiam! A ja sobie zafundowałam taki lekki odpoczynek od Ogrodowiska Bardzo był mi potrzebny Zapomniałam na trochę o ogrodzie, bo pod koniec sezonu zaczął mi się śnić po nocach, więc terapia już była potrzebna. Nawet ogrodówek świeżo wysadzonych z donic nie zabezpieczyłam, hehe.
Szufladki adwentowego domku powoli pustoszeją, na ganku rozbłysły dwie choiny w ramach dekoracji (zostały z planowanych nasadzeń), serca przygotowane, dom ogarnięty (no prawie), prezenty spakowane, wczoraj wyjątkowo wcześniej ze względów logistycznych ubraliśmy z chłopcami choinkę, jutro zaczynam pieczenie. W głowie spokój. Baardzo mi zależało, żeby tak było. Bez gorączkowych przygotowań, bez niepotrzebnych nerwów. Nie lubiłam tego w domu rodzinnym, psuło mi to całe święta. Więc naprawiam w kolejnym pokoleniu. Staram się. Choć geny silne są
Baaardzo serdecznie i Świątecznie Was pozdrawiam!!!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Aldona40 12:57, 02 sty 2019

Dołączył: 25 gru 2018
Posty: 44
Witaj Agatko

Na ogrodowisku jestem już od kilku miesiecy, a zalogowałam się dopiero kilka dni temu ( to znaczy mąż mnie zalogował, bo mi to jakoś tak schodziło

Przeczytałam cały twój wątek. Masz śliczny ogród, a o domku nie wspomnę no też jest śliczny ( domek drewniany to moje marzenie, kto wie może kiedyś )

Życzę wszystkiego dorego w Nowym Roku

Pozdrawiam Aldona

Ja jeszcze nie mam swojego wątku, może coś na wiosnę?
Gruszka_na_w... 17:00, 02 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Agatko, noworocznie dziękuję losowi, że dane mi było spotkać tak dobrego rozmówcę, a Tobie życzę aby udało Ci się znaleźć siły i czas na wszystkie Twoje działania. Te ogrodowe też.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies