Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

sylwia_slomc... 17:15, 07 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Matko jak Ty taką ilość do spania położyłaś
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 22:46, 07 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
sylwia_slomczewska napisał(a)
Matko jak Ty taką ilość do spania położyłaś


Pokotem!
Agatka ma wprawę. W zeszłym roku było gości ponad 20.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
DorKa 08:34, 08 sty 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Najlepszego w Nowym Roku i zasłużonego wypoczynku dla naszej Matki Polki
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Brzozowadzie... 10:00, 08 sty 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Dziewczyny, praktykę już mam i dość obszerne obejście A ze względu na dość częste wizyty Rodziny i Gości, na wstępnym etapie zaplanowaliśmy opcje rozkładania we wszystkich sofach, łóżkach dziecięcych, pod antresolą, etc Nikt nie spał na podłodze
Wiecie, ja się lubię tak napracować, w sercu dożo dobrego zostaje i pozwala przetrwać dni trudniejsze. I pozwala mieć dobrych Przyjaciół po całej Polsce. których również lubimy odwiedzać
A i nasze dzieciaki mają fajne wspomnienia z Sylwestra ze starymi. Frajda z dekorowania domu i szaleństwa we wszelkiego rodzaju przebraniach, które z siostrą zbieramy od kilku lat - bezcenna Taka mała migawka dla Was na chwilę:
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Gruszka_na_w... 21:45, 08 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
Persona w żółtych okularach i rudą czupryną z przyczepioną bródką i wąsem to Ty???????
Uwielbiam takie imprezy. Zwykle sama siebie nie rozpoznaje na zdjęciach.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Zana 22:20, 08 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Hania raczy żartować.

Stawiam, że Agata bez peruki, bez okularów, ale za to w złotej masce.

Fantastyczna impreza
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Kasiolaaa 13:54, 09 sty 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
odrazu widac ktora to ty na wesolo
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
mrokasia 16:38, 09 sty 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
Hej Agatko w Nowym Roku! Widzę, że przywitałaś go z przytupem .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Brzozowadzie... 10:17, 10 sty 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Haniu, byłaś blisko, to mój ulubiony szwagier. Ale wzrostem i posturą jesteśmy podobni, więc mogło Cię to zmylić
Anulko, no Ty zgadłaś, perukę, ściągnęło mi z głowy chłopię poniżej, musiałam zadowolić się maseczką
Kasie dwie miłe, było wesoło, w rzeczy samej. Sporo dystansu do siebie i niewiele więcej potrzeba do dobrej zabawy. No muzyka jeszcze zrobiła swoje U nas dzeciaki robią listę top utworów, na którą każdy musi podać swój aktualny ulubiony. Dzieci poniżej trzech lat są ubezwłasnowolniane i starsi za nich decydują
Tylko teraz mi powiedzcie, jak usunąć tę fotę??? Miała być na chwilę... A nie pojawia mi się już edytuj...
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
AnnaCh 10:43, 10 sty 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Bo edytuj masz tylko 24 h, potem musisz już napisać do Danusi z prośbą
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies