Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

mrokasia 14:39, 26 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
Makusia napisał(a)
Ale się rozmarzylam.... A w pracy jestem. Uwielbiam takie Agaty, które mają tak cudnie klimatycznie, ale szukają dziury w całym


Popieram w całej rozciągłości, szerokości, długości, wysokości i głębokości
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Anda 14:39, 26 kwi 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33449
Mnie sie rowniez zdjecia i widoki ogrodowe podobaja Klimat podobny jak u Anuli i Ursy. To chyba te duze drzewa daja takie wrazenie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Brzozowadzie... 15:54, 26 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Makusia napisał(a)
Ale się rozmarzylam.... A w pracy jestem. Uwielbiam takie Agaty, które mają tak cudnie klimatycznie, ale szukają dziury w całym

Haha, dzięki Marta, ale tu dziura bije po oczach, specjalnie szukać nie trzeba
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 15:58, 26 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Zana napisał(a)


Co nie ostre? No przecież tujka przy poidełku ostra.
Kochana piękne kadry, hamaczki, leżaczki, bujaweczki i ławeczki, no po prostu błogość mnie ogarnęła. No i jeszcze, nie ukrywam, zazdrość pozytywna
Ja to kocham Twój ogród, no bez dwóch zdań.

Optowałabym za jarząbem, przynajmniej minie się z kwitnieniem z wiśniami.
A świdośliwa wciśnięta między wiśnie straci, ją trzeba wyeksponować - o ile myślisz o takiej wielopniowej.

Anulko, mam tylko problem, czy ten jarząb nie pogryzie się z bordowym klonikiem, który tam obok rośnie... Myślisz, że dadzą razem radę?.. Klona nie ruszę, sporo już wywaliłam, ale on tak ładnie rośnie, że trudno, żal byłoby mi go stracić.
Ty, Anulko, musisz kiedyś do mnie przyjechać, to dopiero będę miała ogród na zdjęciach...
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 15:59, 26 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mrokasia napisał(a)


Popieram w całej rozciągłości, szerokości, długości, wysokości i głębokości

Dzięki Kasiu
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 16:02, 26 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Anda napisał(a)
Mnie sie rowniez zdjecia i widoki ogrodowe podobaja Klimat podobny jak u Anuli i Ursy. To chyba te duze drzewa daja takie wrażenie

Masz rację , całą robotę robią te duże drzewa i ten światłocień, nawet dziś w południe w upale dało jakoś radę, choć teraz po południu jest dużo piękniej, jak ten cień się tak miękko kładzie. Dlatego tak uwielbiam te brzozy i wybaczam im lekkie niedbalstwo
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
AnnaCh 17:06, 26 kwi 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ale pięknie, romantycznie, z klimatem, tajemniczo Bardzo podoba mi się Twój ogród, jednak duże drzewa robią super robotę od razu, choćby nie było innych roślinek nawet.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Kasia_CS 20:47, 26 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Brzozowadziewczyna napisał(a)





Ależ mi się tu podoba! Oj bardzo i poidełko świetne - żałuję, że moje nie jest na nóżce - może to duże ptactwo mniej by się garnęło a mniejsze przeważało

Białe szafirki magicznie wyglądają...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
wiklasia 20:48, 26 kwi 2019


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
klimatycznie jest, nie ma co .
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Gruszka_na_w... 23:32, 26 kwi 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Urocze zakątki. I pobujać można nie tylko w obłokach.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies