Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 10:00, 25 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
UrsaMaior napisał(a)
Agata, mrau mrau


Iza
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Anda 14:48, 25 kwi 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Zachwyca mnie wiosną fakt, że zdjęcia robione trzy dni temu dziś są już nieaktualne Więc ładuję akumulatory i idę robić aktualne. Może zdążę wrzucić


Piękny zestaw

Mnie to szybkie przemijanie jednak też zasmuca. Chciałabym by wiosna trwała jak najdłużej , a tu już kasztany kwitną.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kokesz 16:49, 25 kwi 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Anda napisał(a)


Piękny zestaw

Mnie to szybkie przemijanie jednak też zasmuca. Chciałabym by wiosna trwała jak najdłużej , a tu już kasztany kwitną.


Hmmm...mnie też.
Mowię eMowi, zrób zdjęcie krokusom bo rozkwitły...jutro...i nie zdążył, bo odkładał te zdjęcia na zaś potem a w międzyczasie deszcz kwiatki zniszczył i przekwitły i nie mam w tym roku ani krokusów ani cebulic uwiecznionych
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Zana 16:52, 25 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Zachwyca mnie wiosną fakt, że zdjęcia robione trzy dni temu dziś są już nieaktualne Więc ładuję akumulatory i idę robić aktualne. Może zdążę wrzucić


Apetycik rozbudziłaś no i CO? Gdzie ta reszta, ja siem pytam?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Brzozowadzie... 13:47, 26 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Anda napisał(a)


Piękny zestaw

Mnie to szybkie przemijanie jednak też zasmuca. Chciałabym by wiosna trwała jak najdłużej , a tu już kasztany kwitną.

Trochę w tym racji...ale wiosną to jakoś ogólnie radość mnie rozpiera...bo wychodzę dziś trzecie pranie wieszać, a ptaki takie trele odstawiają... i ziemia po podlaniu tak pachnie, że chyba tego przemijania nie dostrzegam Bardziej cieszę się rozkwitem...A przemijanie na jesień jednak zostawiam
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 13:48, 26 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kokesz napisał(a)


Hmmm...mnie też.
Mowię eMowi, zrób zdjęcie krokusom bo rozkwitły...jutro...i nie zdążył, bo odkładał te zdjęcia na zaś potem a w międzyczasie deszcz kwiatki zniszczył i przekwitły i nie mam w tym roku ani krokusów ani cebulic uwiecznionych

Za to inne cuda wciąż się pojawiają
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 13:56, 26 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Zana napisał(a)


Apetycik rozbudziłaś no i CO? Gdzie ta reszta, ja siem pytam?

Anulko Czas tak leci, załadowałam akumulatory i.. coś tam się działo I tak schodzi Ale dla Ciebie specjalnie wyskoczyłam, przymknij oko na moje umiejętności
Załóżmy, że te koralowe tulipany sama wybrałam Ale niech im będzie, z tymi ciemnymi i EE trochę się bronią
Na południowej poniżej miały być koloru wina Ta luka pomiędzy małymi choinami wciąż czeka na drzewko, po ustaleniu zeszłej jesieni dosadzenia amanogawy, teraz wybieram pomiędzy świdośliwą i kolumnowym jarząbem

Hamaczkowa rzeczywistość
:
To tragicznie nieostre ale takie ładne przyrosty na bukszpanikach, a czasu brak na poprawkę


____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 14:01, 26 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Startują serduszka, moja miłość.
I klon na frontowej zaczyna się zielenić. Wiem, lekko krzywy, ale moje serce mi mówi, że taki lekko krzywy będzie tu najlepszy

To z kolei krzywe

A tu wciąż zachwycające zawilce. Patyczki oznaczają funkie - chłopcy nauczyli się omijać patyki



I może wystarczy tych nieidealnych ujęć
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Makusia 14:14, 26 kwi 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Ale się rozmarzylam.... A w pracy jestem. Uwielbiam takie Agaty, które mają tak cudnie klimatycznie, ale szukają dziury w całym
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Zana 14:35, 26 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Anulko Czas tak leci, załadowałam akumulatory i.. coś tam się działo I tak schodzi Ale dla Ciebie specjalnie wyskoczyłam, przymknij oko na moje umiejętności
Ta luka pomiędzy małymi choinami wciąż czeka na drzewko, po ustaleniu zeszłej jesieni dosadzenia amanogawy, teraz wybieram pomiędzy świdośliwą i kolumnowym jarząbem

Hamaczkowa rzeczywistość
:
To tragicznie nieostre ale takie ładne przyrosty na bukszpanikach, a czasu brak na poprawkę




Co nie ostre? No przecież tujka przy poidełku ostra.
Kochana piękne kadry, hamaczki, leżaczki, bujaweczki i ławeczki, no po prostu błogość mnie ogarnęła. No i jeszcze, nie ukrywam, zazdrość pozytywna
Ja to kocham Twój ogród, no bez dwóch zdań.

Optowałabym za jarząbem, przynajmniej minie się z kwitnieniem z wiśniami.
A świdośliwa wciśnięta między wiśnie straci, ją trzeba wyeksponować - o ile myślisz o takiej wielopniowej.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies