Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

KasiaLangier 19:09, 27 kwi 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Śliczna wiosna u Ciebie, bardzo nastrojowa...
Poszukuję takiego poidełka na nóżce dla ptaków, czy mogłabym prosić Cię o namiar, gdzie można takie kupić?
PS. Trejaże właśnie doszły, mam nadzieję, że gdy w końcu zostaną postawione i obsadzone znajdę czas, żeby założyć wątek i pokazać efekt
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Brzozowadzie... 20:40, 27 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
AnnaCh napisał(a)
Ale pięknie, romantycznie, z klimatem, tajemniczo Bardzo podoba mi się Twój ogród, jednak duże drzewa robią super robotę od razu, choćby nie było innych roślinek nawet.

Dziekuję Aniu Masz całkowitą rację - te duże drzewa są piękne. I tym bardziej zadziwia mnie fakt, że wokół, co ktoś kupi działkę, to pierwsze co robi, to w pień wycina wszystko Przecież, jak nie chce mieszkać w lesie, to można kupić gołą działkę, mnóstwo takich wokół. A tak to serce boli, jak coraz bardziej łyso dokoła... No, nie rozumiem tego.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 20:43, 27 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasia_CS napisał(a)


Ależ mi się tu podoba! Oj bardzo i poidełko świetne - żałuję, że moje nie jest na nóżce - może to duże ptactwo mniej by się garnęło a mniejsze przeważało

Białe szafirki magicznie wyglądają...


A wiesz Kasiu, że ja wielkiego ruchu przy poidełku nie zauważyłam, mimo ogromnej ilości ptaków? Może przyczyną jest pobliski strumień? Może tam piją wodę? Choć Ignaś twierdzi, że co chwila musi dolewać, bo wszystko wypite
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 20:43, 27 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
wiklasia napisał(a)
klimatycznie jest, nie ma co .

Cześć Feniksie Dzięki
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 20:50, 27 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Urocze zakątki. I pobujać można nie tylko w obłokach.

Oblegane wisiadła są rzeczywiście Myślę, że hamaczka już ostatni sezon, parę przetarć dostrzegłam Choć ja cierpliwości do bujania nie mam, za prędka na ten hamaczek jestem, ale chłopaki to co innego, Oni eksploatują go w tempie zawrotnym Oponka zastąpiła wiszącą wcześniej zniszczoną już platformę z palety.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 20:53, 27 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
KasiaLangier napisał(a)
Śliczna wiosna u Ciebie, bardzo nastrojowa...
Poszukuję takiego poidełka na nóżce dla ptaków, czy mogłabym prosić Cię o namiar, gdzie można takie kupić?
PS. Trejaże właśnie doszły, mam nadzieję, że gdy w końcu zostaną postawione i obsadzone znajdę czas, żeby założyć wątek i pokazać efekt

Cieszę się, że Ci się przydał namiar na trejaże. Ale niestety z poidełkiem nie pomogę - kupiłam go już parę lat temu za grosze w jakimś likwidowanym sklepie internetowym, nawet nie pamiętam adresu tego sklepu.
I czekam na Twój wątek
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Misia 21:57, 27 kwi 2019


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
Pięknie u Ciebie przyznam się że dość często po cichu zaglądam i podziwiam jak spokojnie i romantycznie u Ciebie a zdjęcia świetne robisz
____________________
Misia - Między brzozami
Brzozowadzie... 22:14, 27 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
A u mnie prace ogrodowe w toku. Każdego dnia po kawałeczku Wykarczowałam barwinek z południowej rabaty. To było gorsze od jałowców, darń się zrobiła i zaczęła zagrażać sąsiadującym roślinom. Z 2-3 metrów zerwałam trzy worki. Barwinek może jest piękny ale na dużych swobodnych przestrzeniach. Ja lubię jednak ład kontrolowany, a on wymykał się już spod kontroli.
Zakupiłam dwie śliczne omoriki na leśną rabatę, która powoli się zapełnia. Wycięłam kolejną małą rabatę pod duetem sosny i brzozy na tyłach. Efektu jeszcze nie ma Poglądowa szybka fotka

____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 22:31, 27 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Misia napisał(a)
Pięknie u Ciebie przyznam się że dość często po cichu zaglądam i podziwiam jak spokojnie i romantycznie u Ciebie a zdjęcia świetne robisz

Dziękuję bardzo za miłe słowa. Spokojnie to u mnie tylko na zdjęciach
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Helen 20:29, 28 kwi 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
To tragicznie nieostre ale takie ładne przyrosty na bukszpanikach, a czasu brak na poprawkę


Agata, cudne to zdjęcie, biel połączona ze świeżą zielenią piękna
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies