Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 08:28, 19 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
April napisał(a)


Na mnie litość nad Silverami się zemściła. Teraz już będę mądrzejsza. Na szczęście nie pozbyłam się ich bo nie miałam czasu, poza tym to prezent od Kwartecika więc jakbym mogła
Teraz zadbam o nie prawidłowo, dzięki poradom.


Agatko, twój ogród zachwyca coraz bardziej, na jesień się rozwija kolorami i trawami. Chyba trzeba zaplanować jakiś nalot na przyszły sezon Bo tak się wybieram, wybieram, myślę i nic z tego na razie nie wyszło. Lato za krótkie.


Ja juz też się nauczyłam ciąć bez litości. Ale najtrudniej mam z Ice Dance, bo one u mnie po zimie niemal nietknięte mrozem i zawsze mi żal.
April, bardzo się cieszę, że Ci się podobają moje działania, ale myślę, że odczułabyś rozczarowanie w realu. Serio, serio Ale tak czy inaczej zapraszam serdecznie kiedy bądź! Spotkać się i pogadać można przecież w niedorobionym ogrodzie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Toszka 08:40, 19 wrz 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Agatko, sadź piórka rządkami. Potem i tak kępki się zrobią, a odrosty wyjdą za linię paseczka.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Brzozowadzie... 11:11, 19 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Toszka napisał(a)
Agatko, sadź piórka rządkami. Potem i tak kępki się zrobią, a odrosty wyjdą za linię paseczka.

No i takie konkrety to ja lubię I jedna kępka wystarczy na rządek
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
mrokasia 11:34, 19 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
No, ja po tegorocznym eksperymencie z niecięciem wiosennym Ice Dance nie mam żadnych wątpliwości - ciąć!!!
Ale z Silver Sceptre się nie polubiłam, nie dałam rady tej trudnej miłości .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Brzozowadzie... 11:51, 19 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mrokasia napisał(a)
No, ja po tegorocznym eksperymencie z niecięciem wiosennym Ice Dance nie mam żadnych wątpliwości - ciąć!!!
Ale z Silver Sceptre się nie polubiłam, nie dałam rady tej trudnej miłości .

Ale pewnie na słońcu miałaś, prawda? Bo ona naprawdę jest super w cieniu. I bezobsługowa poza tym cięciem.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
nicol21 12:15, 19 wrz 2019


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Piękne światło w ogrodzie i nie tylko. Kompozycje, listeczki przez które światło przenika nadają tej piękności ogrodowi .
Super wszystko podrosło od czasu mojej ostatniej wizyty. jest co chodzić, oglądać i fotografować
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Kasiolaaa 14:08, 19 wrz 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Evergoldy swietnie porosly konkretne kempy ja proponuje posadzic je w jednym ciagu tez tak bede sadzila
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
mrokasia 15:38, 19 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Ale pewnie na słońcu miałaś, prawda? Bo ona naprawdę jest super w cieniu. I bezobsługowa poza tym cięciem.


No właśnie nie, miałam ją w cieniu. Ale zgadzam się, że ona pieknie w cieniu wygląda, tylko ja jestem bardziej zainteresowana roślinami atrakcyjnymi wiosną, latem i wczesną jesienią niż późną jesienią. A nade wszystko denerwowało mnie, że SS tak długo się zbiera po zimie. Jako tako zaczynała u mnie wyglądać dopiero pod koniec czerwca - dla mnie stanowczo za późno.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Brzozowadzie... 17:06, 19 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
nicol21 napisał(a)
Piękne światło w ogrodzie i nie tylko. Kompozycje, listeczki przez które światło przenika nadają tej piękności ogrodowi .
Super wszystko podrosło od czasu mojej ostatniej wizyty. jest co chodzić, oglądać i fotografować

A dzięki, wiesz jak jest, dwa kroczki w przód, jeden w tył...
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 17:06, 19 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasiolaaa napisał(a)
Evergoldy swietnie porosly konkretne kempy ja proponuje posadzic je w jednym ciagu tez tak bede sadzila

O, evergoldy są Iwonki, nie moje, ja będę sadzić SS...a raczej właśnie posadziłam
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies