Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

galgAsia 07:47, 18 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Nienienie, nie bez echa, ja go też sobie zapisałam, tego bloga , tylko jeszcze nie miałam czasu, żeby się wgryźć
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
tulucy 08:35, 18 wrz 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Ja cały czas oglądam / czytam
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Brzozowadzie... 11:21, 18 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
kwartet napisał(a)
Będzie będzie.
Siedzę na blogu który Makadamia ostatnio zalinkowała,no wsiąkłam.

A też sobie na nim posiedziałam wczoraj
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:47, 18 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Iwonka napisał(a)
Agatka, niektóre wątki mają ostatnio taką fazę, że czytam jak wciągającą powieść i dosłownie śmieję się do monitora "Zostałaś hojnie obdarzona światłocieniem a mogłaś dostać patelnię lub mordor" - i jak tu nie paść, no jak Nawisem mówiąc to jak powieść dla wtajemniczonych, bez klucza ani rusz zrozumieć
Ale jak tu się nie zachwycać takim światłocieniem jak u ciebie. No CUDNY jest. Uwielbiam wcześnie wstawać i obserwować, jak budzi się dzień. Na szczęście światłocienia też już trochę mam
A zdjęcie z ławeczką nadal na tapecie
Kolejne marzenie to taki busz jak twój na zacytowanych fotkach. Nie mam daru komponowania, ale może wgapianie się przyniesie efekty
Świetne połączenie kolorów i faktur. Widziałaś, że męczy mnie mój żółto-różowy placek czyli vanilki z hakone. A u ciebie ciemna hortka tak fajnie wygląda z ML, potem rózo-filetami i ciepłem stipy... Nosz namieszała mi pani w głowie, a miałam tylko bergenie z molinią zamienić


Iwonko, to ja dla Ciebie specjalnie wkleję fotki, gdzie te same hortensje mam podsadzone hakone Aureola, może znajdę w zasobach, bo dziś głowę urywa, nie pójdę na ogród

Dobra, poświęciłam się i poleciałam One tam są dużo słabsze i wolniej się przebarwiają bo mają za dużo cienia, ale mi się podoba ten zestaw:


____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:48, 18 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
makadamia napisał(a)


Cieszę się, że ktoś zauważył, bo zupełnie bez echa przeszedł

A bo widzisz, my tak w milczeniu czytamy
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:52, 18 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
A jak już poszłam, to cyknęłam mój obiad: Tylko mam dylemat, czy to aby nie będzie mój ostatni


I Blackfield się załapał

I turzca Silver Sceptre, która (tylko!!!) w cieniu wyglada zjawiskowo
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:55, 18 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
AniazUroczyska napisał(a)
Agatko, ta ciemna hortka prawie bordowa, jaka to odmiana?

Aniu, witaj, to Diamant Rouge. Zaczyna od bieli, potem w róż i kończy na głębokiej malinowej czerwieni. Bardzo ją lubię. Tu rośnie w pełnym słońcu, dlatego najszybciej się przebarwia, pod klonem jest jeszcze dwukolorowa.

____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Misia 12:06, 18 wrz 2019


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
Brzozowadziewczyna napisał(a)





Rozumiem że klon to to drzewko najbardziej z prawej, możesz napisać co to za odmiana??
____________________
Misia - Między brzozami
Toszka 12:11, 18 wrz 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Ja cały czas powtarzam, że SC jest zjawiskowy w cieniu, półcieniu i właśnie teraz, na jesieni. Wiem, że niektórzy są nim rozczarowani... czasami miłość bywa trudna
U mnie strzałem w 10 było posadzenie go pod rodkami. Teraz to rewelacyjny zestaw. Szkoda tylko, że moje sucze tak uwielbiają ją...jeść
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Brzozowadzie... 12:18, 18 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Toszka napisał(a)
Ja cały czas powtarzam, że SC jest zjawiskowy w cieniu, półcieniu i właśnie teraz, na jesieni. Wiem, że niektórzy są nim rozczarowani... czasami miłość bywa trudna
U mnie strzałem w 10 było posadzenie go pod rodkami. Teraz to rewelacyjny zestaw. Szkoda tylko, że moje sucze tak uwielbiają ją...jeść

Dokładnie jest tak jak piszesz - w cieniu jest piękny, nie mówiąc o tym, że mnoży się w nim błyskawicznie, w słońcu to poprzypalana biedula.
A to sobie cyknę pod rodki dzięks
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies