Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

eVka 12:07, 09 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Taka do końca minimalistyczna nie jest - za mało formalny ogród mam

Ale i tak mnie zaciekawiła
____________________
Zana 12:14, 09 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ooo, też jestem bardzo ciekawa tej fontanny. Mojej właśnie drugi sezon minął i cały czas niepodłączona. Tylko postumencik stoi na rabacie przy tarasie.
Weź no jakiś link zapodaj albo co...
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Brzozowadzie... 12:22, 09 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Zana napisał(a)
Ooo, też jestem bardzo ciekawa tej fontanny. Mojej właśnie drugi sezon minął i cały czas niepodłączona. Tylko postumencik stoi na rabacie przy tarasie.
Weź no jakiś link zapodaj albo co...

Anulka, a Ty swoją pokazywałaś? Chętnie bym spojrzała, bo mam stresa o tą swoją, czy dobra wybrałam, ale serce mi tak pikało...
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
galgAsia 12:22, 09 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Brzozowadziewczyna napisał(a)
A żeby zakończyć dywagacje, skądinąd sympatyczne - zamówiłam mała fontannę, którą miałam otworzona na pulpicie od marca oswajałam temat tu rozczaruje niektorych- prosta, klasyczną, bez zdobień zastąpi godnie oponkę na głównej rabacie przed tarasem

eee tam, oszukiwałaś... żeby nie powiedzieć - podpuszczałaś nas
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Brzozowadzie... 12:26, 09 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
galgAsia napisał(a)

eee tam, oszukiwałaś... żeby nie powiedzieć - podpuszczałaś nas

No pewnie, że podpuszczałam, ale mieliśmy ubaw z M., że sobie źródełko miłości nabyliśmy Wybaczcie te żarciki!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
eVka 12:27, 09 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Nie trzymaj nas w napięciu
____________________
Brzozowadzie... 12:30, 09 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Haha, sama czekam w napięciu, ktoś musi mi towarzyszyć A transport zastrzegli sobie do 2 tygodni
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
UlaB 12:31, 09 paź 2019

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Mi się marzy woda już od dłuższego czasu, a Ewie Pszczelarni tej rzeki przy ogrodzie to jawnie zazdroszczę. Więc będzie choć namiastka


u mnie kamień - jak pisałam - leży i czeka od nowości domu
czyli ponad 10 lat
Jednak ubiegłoroczny przewiert dobrze rokuje
dodam, że jako osoby z wykształceniem kierunkowym nie podłączylismy jeszcze NIC do kabli rozrzuconych w ogrodzie, nawet gniazdek nie udalo sie założyć, ani jednej lampy (poza tą nad wejściem do domu, nad garażem i wyjściem z tyłu nad kotłownią) jakoś to było o tym szewcu i butach wiecznie czasu brak... pewnie gdybysmy mieli duży ogród byłoby to na tyle uciązliwe, że szybko bysmy się zmobilizowali, a tak - nie ma biedy i wszystko czeka aż dojrzeją decyzje
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Brzozowadzie... 12:35, 09 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
UlaB napisał(a)


u mnie kamień - jak pisałam - leży i czeka od nowości domu
czyli ponad 10 lat
Jednak ubiegłoroczny przewiert dobrze rokuje
dodam, że jako osoby z wykształceniem kierunkowym nie podłączylismy jeszcze NIC do kabli rozrzuconych w ogrodzie, nawet gniazdek nie udalo sie założyć, ani jednej lampy (poza tą nad wejściem do domu, nad garażem i wyjściem z tyłu nad kotłownią) jakoś to było o tym szewcu i butach wiecznie czasu brak... pewnie gdybysmy mieli duży ogród byłoby to na tyle uciązliwe, że szybko bysmy się zmobilizowali, a tak - nie ma biedy i wszystko czeka aż dojrzeją decyzje

Haha, a wiesz, że my też już mamy rozłożone przewody pod oświetlenie ogrodowe od dwóch lat? Położyliśmy od razu w rowy z nawadnianiem. To przyspieszyło decyzję o fontannie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 12:44, 09 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Dziś dojechały dwie przyczepu kompostu na wyrównanie braków i nasadzenia. Obok pachnie górka obornika Ach, jak ja lubię takie klimaty
A jeden z klonów Princeton Gold zaczyna nieśmiało się czerwienić.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies