Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

inka74 23:40, 10 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Kobieto, jak ja to wszystko zagospodaruję, to może będzie szaleństwo Na razie wszędzie rozbebłane, rzucam się w wariackim szale z jednej rabaty na drugą. Ale zauważyłam, że ten stan powtarza się u mnie cyklicznie w każdym październiku
eee, nie widać, dobrze skadrowane zdjęcia. Zresztą mocno się nie możesz rzucać z twoimi problemami szyjnymi. Niestety wszystko jest możliwe z tymi nerwobólami ;( robił ci masażysta nacisk "widelcami"?
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasia_CS 06:45, 11 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Oj, ale Ci fajnie, że Ania podyrygowala paluszkiem na przyszłych rabatach
Nie mogę się doczekać, aż pokażesz ów kamień vel. źródełko miłości w docelowej miejscówce
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Brzozowadzie... 12:24, 11 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Helen napisał(a)

Też zadzraszczam

____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 12:29, 11 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mrokasia napisał(a)


No to zeznaj szybciutko co za klona wsadziłaś.

A dokupiłam drugiego palmowego, gatunek, na rabatę ze źródełkiem, piękny okaz! Już rośnie. A przed chwilą wróciłam z kolejnym Princeton Gold Mniejszy od pozostałych braci, ale w dobrej cenie, będzie rozjasniał te leszczyny z tyłu.
No iii ... nabyłam właśnie 3-metrowego miłorzęba Taki piękny stał w kącie...Tak, że ...idę w Twoje ślady Pogoda mnie przekonała, że warto jeszcze trochę poszaleć. a poza tym, mój M. lubi sadzić duże drzewa Myślę, że jak to faceci, musi widzieć efekt swej pracy Więc co Go będę blokować
A poza tym wykupiłam hakone cytrynowe, i hosty prying hands i cudnego astra nabyłam i dwie choiny, i.....
A wszystko przez tą pogodę!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 12:30, 11 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Poppy napisał(a)


Nie pocieszasz Ja to sobie powtarzam, na uspokojenie, ze moje sie po prostu u-ko- rze- nia- ja, korzystaja z deszczu w koncu, i dlatego jesiennego kwitniena brak, takze od frontu, gdzie akurat maja slonca, ile chca.

Nowy kawal ogrodu wyglada mega imponujaco, a wizyta fachowca, no coz, szczescie trzeba wykorzystywac, wiec korzystaj i szalej

No ja już się pogodziłam - jako mały dodatek - tak, na pewno będą.
Szaleję
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 12:32, 11 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
inka74 napisał(a)
eee, nie widać, dobrze skadrowane zdjęcia. Zresztą mocno się nie możesz rzucać z twoimi problemami szyjnymi. Niestety wszystko jest możliwe z tymi nerwobólami ;( robił ci masażysta nacisk "widelcami"?

No ta szyja do kitu, wczoraj coś tam porobiłam, to dziś już boli...Będę leczyć zimą Miałam plastry - tejpy, igły, masaż co tydzień, leki biorę i ćwiczę. Czuję się rozgrzeszona.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 12:33, 11 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasia_CS napisał(a)
Oj, ale Ci fajnie, że Ania podyrygowala paluszkiem na przyszłych rabatach
Nie mogę się doczekać, aż pokażesz ów kamień vel. źródełko miłości w docelowej miejscówce

No, Ania to skarb A źródełka też się nie mogę doczekać, już mu powoli zapełniam otoczenie. Te dzisiejsze zakupy hakone, host to właśnie w stópki. I paprocie fajne też już czekają Teraz ja czekam, aż któryś z Synków wróci z placówek oświatowych, żeby pomóc w kopaniu
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
mrokasia 12:58, 11 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Brzozowadziewczyna napisał(a)

A dokupiłam drugiego palmowego, gatunek, na rabatę ze źródełkiem, piękny okaz! Już rośnie. A przed chwilą wróciłam z kolejnym Princeton Gold Mniejszy od pozostałych braci, ale w dobrej cenie, będzie rozjasniał te leszczyny z tyłu.
No iii ... nabyłam właśnie 3-metrowego miłorzęba Taki piękny stał w kącie...Tak, że ...idę w Twoje ślady Pogoda mnie przekonała, że warto jeszcze trochę poszaleć. a poza tym, mój M. lubi sadzić duże drzewa Myślę, że jak to faceci, musi widzieć efekt swej pracy Więc co Go będę blokować
A poza tym wykupiłam hakone cytrynowe, i hosty prying hands i cudnego astra nabyłam i dwie choiny, i.....
A wszystko przez tą pogodę!


Ooooo, pięknie!!! 3-metrowy miłorząb - cudeńko!
Pogoda i mnie nastraja do działania... i do zakupów .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasia_CS 20:59, 11 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
wzajemnie się dziewczyny nakręcają na drzewka

Fajnie Wam, że macie gdzie je sadzić - tego mi u mnie brak niestety - na zapłociu się nie odważę, bo by mi je zrównaki z ziemią któregoś pięknego dnia...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Helen 19:31, 13 paź 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8270
Agata, dowiedziałam się od Kasi-Mrokasi, że masz palibina i skutecznie trzymasz go w ryzach. Możesz podpowiedzieć, na której stronie go widać i podać sposób na cięcie?
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies