Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Wiolka5_7 13:00, 09 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20490
Kochana jak dasz tyle dobroci to roślinki będą miały u Ciebie jak w raju

Klony piękne,lubię takie limonkowe kolory...a jeszcze się fajnie przebarwiają szkoda,że mam mały ogród ...buuu
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
mikina34 13:17, 09 paź 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Brzozowadziewczyna napisał(a)


Nie wiem czy to normalne ale na ten widok gęba mi się śmieje, oj poszalałoby się
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Gruszka_na_w... 18:33, 09 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Anulka, a Ty swoją pokazywałaś? Chętnie bym spojrzała, bo mam stresa o tą swoją, czy dobra wybrałam, ale serce mi tak pikało...


To jest najlepsze kryterium wyboru.
To miejsce aż się prosiło o ładny kamień.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
inka74 18:59, 10 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Brzozowadziewczyna napisał(a)
A to fotki poglądowe nowej części - wyrośnięty poplon ścięty, wielka przyczepa obornika rozrzucona, na to 35 ton kompostu, dojedzie jeszcze 15. Pęcherznice przesadzone pod płot sąsiada. W przyszłą sobotę przesadzimy też borówki, które rosły na dotychczasowej granicy - w ten sposób płynnie połączymy obie działki.
Widok od frontu na nową część, po lewo stoi nasz dom:
Wreszcie będę mogła zamknąć te cieniste rabaty na granicy, które dotąd były wąziutkimi paseczkami. Teraz sobie machnę brzuchate, a co
I widok na te rabatki cieniste ze starej części:

wy to jednak litości nad innymi nie macie, tyle terenu do szaleństwa, zwariować idzie, jak nie jedna to druga męczy.
Rabatce przy domu powiększenie bardzo fajnie zrobiło. I ciurkadełko będzie, normalnie nie nadążam za waszymi zmianami
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Brzozowadzie... 21:48, 10 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Wiolka5_7 napisał(a)
Kochana jak dasz tyle dobroci to roślinki będą miały u Ciebie jak w raju

Klony piękne,lubię takie limonkowe kolory...a jeszcze się fajnie przebarwiają szkoda,że mam mały ogród ...buuu

Haha, a ja ostatnio powtarzam: Nie miała baba co robić, to se ziemię kupiła Wiesz, ile ja mam teraz do obrobienia?!
A co do klonów, to śmiałam się do kogoś, że niedługo zamiast brzozowa, zwać się będę klonowa dziś kolejny wkopany został
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 21:49, 10 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mikina34 napisał(a)

Nie wiem czy to normalne ale na ten widok gęba mi się śmieje, oj poszalałoby się

Zapraszam
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 21:51, 10 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


To jest najlepsze kryterium wyboru.
To miejsce aż się prosiło o ładny kamień.

Ja się bardzo często często kieruję tym kryterium. Mam czasem obawy, że zbyt często Kamień na zdjeciach bardzo ładny. Anulka potwierdza
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 21:52, 10 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
inka74 napisał(a)
wy to jednak litości nad innymi nie macie, tyle terenu do szaleństwa, zwariować idzie, jak nie jedna to druga męczy.
Rabatce przy domu powiększenie bardzo fajnie zrobiło. I ciurkadełko będzie, normalnie nie nadążam za waszymi zmianami

Kobieto, jak ja to wszystko zagospodaruję, to może będzie szaleństwo Na razie wszędzie rozbebłane, rzucam się w wariackim szale z jednej rabaty na drugą. Ale zauważyłam, że ten stan powtarza się u mnie cyklicznie w każdym październiku
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Zana 21:55, 10 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Ja się bardzo często często kieruję tym kryterium. Mam czasem obawy, że zbyt często Kamień na zdjeciach bardzo ładny. Anulka potwierdza


Kamień będzie pierwsza klasa i doskonale się w to miejsce wpasuje. Tak myślę
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Brzozowadzie... 22:10, 10 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Zana napisał(a)


Kamień będzie pierwsza klasa i doskonale się w to miejsce wpasuje. Tak myślę

No powiem Ci, że już przebieram nogami, dziś za tło dostał klonika. Nawet paprocie nabyłam, żeby go obsadzić Miejsce czeka, dywany rozłożyć i siup
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies