Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Pomarancza 18:43, 04 gru 2017


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 292
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Witam Cię serdecznie i zapraszam, choć u mnie ogród w powijakach I aktualnie cały w bieli

Nie przesadzaj z powijakami . Masz genialną ramę w postaci brzóz, więc mimo, że to czasem kłopotliwe towarzystwo, twój ogród już wygląda pięknie. A z czasem sobie go dopracujesz najmniejszych szczegółach tak, że sama będziesz z niego dumna.
____________________
Czy ten plan ma sens? Zmienić pobojowisko w ogród...
Brzozowadzie... 19:38, 04 gru 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Pomarancza napisał(a)

Nie przesadzaj z powijakami . Masz genialną ramę w postaci brzóz, więc mimo, że to czasem kłopotliwe towarzystwo, twój ogród już wygląda pięknie. A z czasem sobie go dopracujesz najmniejszych szczegółach tak, że sama będziesz z niego dumna.

Masz rację, że brzozy wiele dają Ja swoje uwielbiam Dziękuję za miłe słowa
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Kasia_CS 20:55, 04 gru 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Brzozowadziewczyna napisał(a)


Dwa fortepiany (Franek i Antoni) i jedna trąbka (Staś).Z tą przyjemnością różnie bywa Tak na codzień to ciężka praca. Ich i nasza. Ale satysfakcja myślę również spora ich i nasza
A my bez wykształcenia muzycznego. Ot, oboje gramy na gitarach, lubimy wszyscy śpiewać i muzyki słuchać. Stąd szkoła muzyczna


Ja pamiętam jakie wyzwanie to było dla moich rodziców - wożenie mnie 3-4 razy w tygodniu po szkole podstawowej do muzycznej, potem odbieranie mnie, czasem pilnowanie w ćwiczeniach jak sama nie miałam zapału... ale jestem im za to bardzo wdzięczna choć moja edukacja się zakończyła na II stopniu, więc zawód muzyka mam, ale już dalej się nie widziałam w tej dziedzinie i na akademię muzyczna nie planowalam w ogole iść.

Dzieci nawet jeśli nie teraz, to na pewno też w przyszłości Wam podziękują
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Brzozowadzie... 21:22, 04 gru 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasia_CS napisał(a)


Ja pamiętam jakie wyzwanie to było dla moich rodziców - wożenie mnie 3-4 razy w tygodniu po szkole podstawowej do muzycznej, potem odbieranie mnie, czasem pilnowanie w ćwiczeniach jak sama nie miałam zapału... ale jestem im za to bardzo wdzięczna choć moja edukacja się zakończyła na II stopniu, więc zawód muzyka mam, ale już dalej się nie widziałam w tej dziedzinie i na akademię muzyczna nie planowalam w ogole iść.

Dzieci nawet jeśli nie teraz, to na pewno też w przyszłości Wam podziękują


Dzięki, Kasia, za te słowa Dajesz mi nadzieję, że ma to sens. Bo, czasami, jak ciężko wszystko zgrać, to trochę się chwieje, ta nadzieja.
My i oni mamy jedynie łatwiej z tym, że to ogólnokształcąca szkoła muzyczna i nie muszą popołudniami do drugiej chodzić. Mają wszystko naraz w jednej Ale wożenia jest sporo, dodatkowe zajęcia z instrumentów są popołudniami, audycje, przesłuchania, koncerty, pewnie wiesz, o czym piszę
A tak z ciekawości, skoro i tak nasze ogrody śpią - na czym grasz??
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
sylwia_slomc... 22:58, 04 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81865
Tak sobie wyobraziłam latem przy ognisku gracie na gitarach, w zimie przy kominkusłuchacie fortepianowych recitali na cztery ręce, a rano pobudka na trąbce....a może hejnał na południe...Gratuluję talentów
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kasia_CS 01:29, 05 gru 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Zaczęłam od fortepianu a po 3 latach zmieniłam instrument główny na flet poprzeczny
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Lulilaj 09:03, 05 gru 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Kasia_CS napisał(a)
Zaczęłam od fortepianu a po 3 latach zmieniłam instrument główny na flet poprzeczny


Kasiu, gratuluję talentu Miałam w liceum koleżankę, która uczęszczała równolegle do szkoły muzycznej. Grała na fortepianie.Podziwiam za samozaparcie, bo z tego co pamiętam dużo wysiłku to kosztowało


Brzozowadziewczyno witam się w Twoim wątku. Macie piękny drewniany dom (swego czasu moje marzenie ) i oczywiście ogród (bo ogród już jest).
Kalendarz adwentowy świetny. Ja się za późno obudziłam ale za to zrobiłam pudełko na dobre uczynki
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Brzozowadzie... 10:49, 05 gru 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
sylwia_slomczewska napisał(a)
Tak sobie wyobraziłam latem przy ognisku gracie na gitarach, w zimie przy kominkusłuchacie fortepianowych recitali na cztery ręce, a rano pobudka na trąbce....a może hejnał na południe...Gratuluję talentów

Hahaha, Sylwia, masz bujną wyobraźnię! Choć trochę prawdy w tym jest. Przy ognisku gramy i śpiewamy. Chłopaki uwielbiają Ale te recitale na cztery ręce... Rzadko. Choć na dwie słucham regularnie i pod koniec półroczy brzmią obiecującoNo, muzyki u nas wdomu duużo. Bo mąż do tego meloman A rano, to chyba my tę pobudkę na trąbce zaczniemy robić To jest myśl! Pozdrawiam ciepło!!!
P.S. Przesyłam Wam naszych ulubieńców, właśnie siedzę obok nich, to cyknęłam Im fotę. Tych na ścianie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 10:51, 05 gru 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Lulilaj napisał(a)


Brzozowadziewczyno witam się w Twoim wątku. Macie piękny drewniany dom (swego czasu moje marzenie ) i oczywiście ogród (bo ogród już jest).
Kalendarz adwentowy świetny. Ja się za późno obudziłam ale za to zrobiłam pudełko na dobre uczynki

Witaj Asiu!! Witam serdecznie! Pudełko na dobre uczynki. Super pomysł.Wykorzystam w Wielkim Poście Dzięki! Zapraszam do odwiedzin!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Lulilaj 10:58, 05 gru 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Hahaha, Sylwia, masz bujną wyobraźnię! Choć trochę prawdy w tym jest. Przy ognisku gramy i śpiewamy. Chłopaki uwielbiają Ale te recitale na cztery ręce... Rzadko. Choć na dwie słucham regularnie i pod koniec półroczy brzmią obiecującoNo, muzyki u nas wdomu duużo. Bo mąż do tego meloman A rano, to chyba my tę pobudkę na trąbce zaczniemy robić To jest myśl! Pozdrawiam ciepło!!!
P.S. Przesyłam Wam naszych ulubieńców, właśnie siedzę obok nich, to cyknęłam Im fotę. Tych na ścianie


Podziwiam Szczerze...
Pozazdrościć takiego ciepłego domu (i nie mam bynajmniej na myśli c.o. )

Moja córa musi się zadowolić muzyką z youtuba...
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies