Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Magleska 21:28, 25 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18517
A ja w takich dylematach co ,gdzie posadzić , to nie pomogę ,bo się nie znam ......
ale róże kłujące ,gdzie dzieciaki biegają ,to nie wiem czy dobry pomysł .....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Brzozowadzie... 21:51, 25 paź 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Magleska napisał(a)
A ja w takich dylematach co ,gdzie posadzić , to nie pomogę ,bo się nie znam ......
ale róże kłujące ,gdzie dzieciaki biegają ,to nie wiem czy dobry pomysł .....


Właśnie, właśnie, dlatego rezygnuję, choć z żalem, bo ładnie by zaglądała na taras. Na starość sobie posadzę, choć jak synowie pójdą w matkę i jej macierzyńskie ciągoty, to zasypią mnie wnukami, zanim odchowam ostatniego, hahaha
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 21:52, 25 paź 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Powojniki. Tylko im trzeba zacienić nóżki.
Dzieci, kiedy biegną za czymś, nie kontrolują otoczenia. To wiem.


Zapisuję do przemyślenia, choć mam kilka powojników i nie lubię tego, że podsychają od dołu...Ale może rzeczywiście za mało cieniuję.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Fuksja 22:13, 25 paź 2017


Dołączył: 01 lip 2013
Posty: 393
Pomyśl o grupie Viticella (powojniki włoskie) to moje ulubione.
____________________
pozdrawiam,Ania
kwartet 08:54, 26 paź 2017

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Też mam czwórkę(jedna córka się trafiła) i choć starsze dystynkcji nie nabrali,dalej latają jak szaleni(i teraz to róży by było szkoda anie ich)
Te Viticella np polish spirit to fajnie by wyglądały z ND na tym płocie
Brzozowadzie... 09:47, 26 paź 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
kwartet napisał(a)
Też mam czwórkę(jedna córka się trafiła) i choć starsze dystynkcji nie nabrali,dalej latają jak szaleni(i teraz to róży by było szkoda anie ich)
Te Viticella np polish spirit to fajnie by wyglądały z ND na tym płocie


Witaj w Klubie Ja na najmłodszego sama namówiłam M. Uwielbiam małe dzieci Zapomniałam, że rosną, hahaha

A Polish Spirit jest też do wysadzenia z tej rabaty, kwitł obok ND. To ich znów mogę ożenić
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 09:49, 26 paź 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Tylko musiałabym im dać jakiś rozdzielacz w nogach, bo podobno powojniki lubią przydusić róże...Macie takie doświadczenia??
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
DorKa 10:04, 26 paź 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Brzozowadziewczyna napisał(a)


Witaj w Klubie Ja na najmłodszego sama namówiłam M. Uwielbiam małe dzieci Zapomniałam, że rosną, hahaha

świetne
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Anda 15:24, 26 paź 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33502
A wiesz, Zéphirine Drouhin jest bezkolcowa i pieknie pachnie

Jesli chcesz posadzic roze i powojnika, to najpierw posadz roze a po 3 latach dosadz jej powojnika.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Brzozowadzie... 16:15, 26 paź 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Anda napisał(a)
A wiesz, Zéphirine Drouhin jest bezkolcowa i pieknie pachnie

Jesli chcesz posadzic roze i powojnika, to najpierw posadz roze a po 3 latach dosadz jej powojnika.


A znasz może taką bezkolcową ale białą lub kremową?? Tam po przeciwnej stronie domu rośnie już czerwona róża That's Jazz i ta, którą polecasz, choć piękna, trochę by się z nią gryzła kolorystycznie...
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies