Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

eVka 11:30, 05 gru 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Hahaha, Sylwia, masz bujną wyobraźnię! Choć trochę prawdy w tym jest. Przy ognisku gramy i śpiewamy. Chłopaki uwielbiają Ale te recitale na cztery ręce... Rzadko. Choć na dwie słucham regularnie i pod koniec półroczy brzmią obiecującoNo, muzyki u nas wdomu duużo. Bo mąż do tego meloman A rano, to chyba my tę pobudkę na trąbce zaczniemy robić To jest myśl! Pozdrawiam ciepło!!!
P.S. Przesyłam Wam naszych ulubieńców, właśnie siedzę obok nich, to cyknęłam Im fotę. Tych na ścianie

Mało teraz takich widoków w domach... pięknie, ciepło, zazdroszczę!!!
____________________
Brzozowadzie... 13:05, 05 gru 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Asia, Ewa - dziękuję za miłe słowa!!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
sylwia_slomc... 13:40, 05 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Fajnych klimatów słuchacie Klasa sama w sobie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Brzozowadzie... 13:59, 05 gru 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
sylwia_slomczewska napisał(a)
Fajnych klimatów słuchacie Klasa sama w sobie

To prawda. Wielki talent i ciężka praca. Są wyjątkowi
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Kasia_CS 20:19, 05 gru 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Lulilaj napisał(a)


Kasiu, gratuluję talentu Miałam w liceum koleżankę, która uczęszczała równolegle do szkoły muzycznej. Grała na fortepianie.Podziwiam za samozaparcie, bo z tego co pamiętam dużo wysiłku to kosztowało


Dzięki kochana Zawsze to jakieś wyzwanie, ale znakomicie uczyło mnie to oranizacji czasu od młodych lat

Brzozowa , fajny ten Wasz domowy klimacik zarówno wizualny jak i domowego ogniska
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
kasia_w 14:11, 07 gru 2017


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920

Brzozowadziewczyno hej hej.Chciałabym się przywitać Ciepło, rodzinnie i miło w Twoim domu i ogrodzie. Będę zaglądać
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Brzozowadzie... 15:24, 07 gru 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
kasia_w napisał(a)

Brzozowadziewczyno hej hej.Chciałabym się przywitać Ciepło, rodzinnie i miło w Twoim domu i ogrodzie. Będę zaglądać


Witaj Kasiu! Miło, że do mnie trafiłaś Dzięki za miłe słowa i zapraszam Choć chyba dopiero wiosną, bo teraz mam ochotę zapaść w sen zimowy
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
16:43, 08 gru 2017
Fajną rodzinkę tworzycie,piękne imiona synów.I podoba mi się również dom,bardzo klimatyczny
Brzozowadzie... 21:36, 09 gru 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kaska napisał(a)
Fajną rodzinkę tworzycie,piękne imiona synów.I podoba mi się również dom,bardzo klimatyczny


Dzięki! Pozdrawiam ciepło
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
DorKa 10:07, 11 gru 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Patrząc na te zdjęcia wyobraziłam sobie Święta u Was ...Cała rodzina przy pianinie śpiewająca kolędy Dookoła pachnie drewnem a za oknem pada śnieg. Musi być magicznie Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies