Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 18:19, 29 lis 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Bardzo się cieszę, że Wam się podoba Właśnie jestem w trakcie wymyślania dobrych uczynków do wykonania na dni powszednie i wspólnych zadań rodzinnych na weekendy Ot, żeby nam Adwent nie umknął
Kupiłam przez internet w Zara Home. Każda szufladka wysuwa się i można coś w nią schować. Naprawdę ładnie wykonany.
Obowiązki są ale ja się świadomie na nie zdecydowałam i lubię jeJak sobie tak powiem kilkadziesiąt razy na dzień, to od razu w to wierzę.
Chłopaki dają naprawdę dużo radości Choć trosk i wyzwań też sporo. I zajęć Tym bardziej, że trzej w muzycznej szkole
Miło, że zaglądacie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
DorKa 21:32, 29 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
i niech ktoś powie,że Kobieta słaba płeć Podziwiam i pozdrawiam
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Gruszka_na_w... 20:02, 02 gru 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Choć trosk i wyzwań też sporo. I zajęć Tym bardziej, że trzej w muzycznej szkole
Miło, że zaglądacie


Kalendarz uroczy.
A instrumenty różne?
Tak po cichu analizowałam w swojej głowie, czy dałabym radę być obecną duchem i ciałem podczas ćwiczeń domowych takiej muzycznej trójki. Wybrałabym chyba orkę na ugorze.
Mnie wystarczy duchowa strawa jednego gitarzysty elektrycznego. A i to czasem jest ponad moje możliwości percepcji.
Miłego adwentowania!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Kasia_CS 21:25, 02 gru 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
No własnie - też jestem ciekawa jakie instrumenty Ja liczę na to, że moje dziecię będzie chciało nauczyć się gry chociażby na fortepianie. I że z przyjemnością pojdzie do szkoły muzycznej, bo i my mamy muzyczne wykształcenie. Zresztą tak męża poznałam
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Pomarancza 18:34, 03 gru 2017


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 292
Czy można dołączyć do tego szacownego grona?
Pytam tak pro forma, bo jaki widzę gdzieś piękne, energetyczne brzozy, to ciężko mnie wygonić .

Masz piękny dom, cudne brzozy, to i ogród będzie jak marzenie. Mnie się już podoba.
____________________
Czy ten plan ma sens? Zmienić pobojowisko w ogród...
Brzozowadzie... 14:15, 04 gru 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Kalendarz uroczy.
A instrumenty różne?
Tak po cichu analizowałam w swojej głowie, czy dałabym radę być obecną duchem i ciałem podczas ćwiczeń domowych takiej muzycznej trójki. Wybrałabym chyba orkę na ugorze.
Mnie wystarczy duchowa strawa jednego gitarzysty elektrycznego. A i to czasem jest ponad moje możliwości percepcji.
Miłego adwentowania!


Witaj Haniu u mnie
Franek i Antoni na fortepianie. Staś pierwszy rok na trąbce. Mieliśmy już ochotę wszyscy na jakąś zmianę. A i On energetyczny, do trąbki pasuje Idzie jak burza. A raczej trąbi Dobrze, że sąsiedzi w pewnej odległości
Czasem lubię słuchać jak grają. Czasem dreszcz przechodzi, że to Twoje dziecko tak gra... Czasem wzruszenie ogarnie..A Czasem mam dość. Często nawet Wtedy zamykam cichutko drzwi
Pozdrawiam ciepło!!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 14:20, 04 gru 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasia_CS napisał(a)
No własnie - też jestem ciekawa jakie instrumenty Ja liczę na to, że moje dziecię będzie chciało nauczyć się gry chociażby na fortepianie. I że z przyjemnością pojdzie do szkoły muzycznej, bo i my mamy muzyczne wykształcenie. Zresztą tak męża poznałam


Dwa fortepiany (Franek i Antoni) i jedna trąbka (Staś).Z tą przyjemnością różnie bywa Tak na codzień to ciężka praca. Ich i nasza. Ale satysfakcja myślę również spora ich i nasza
A my bez wykształcenia muzycznego. Ot, oboje gramy na gitarach, lubimy wszyscy śpiewać i muzyki słuchać. Stąd szkoła muzyczna
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 14:22, 04 gru 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Pomarancza napisał(a)
Czy można dołączyć do tego szacownego grona?
Pytam tak pro forma, bo jaki widzę gdzieś piękne, energetyczne brzozy, to ciężko mnie wygonić .

Masz piękny dom, cudne brzozy, to i ogród będzie jak marzenie. Mnie się już podoba.

Witam Cię serdecznie i zapraszam, choć u mnie ogród w powijakach I aktualnie cały w bieli
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
eVka 14:50, 04 gru 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Utalentowane dzieciaczki masz super. My wszyscy totalnie głusi muzycznie... Pozdrawiam
____________________
Magleska 18:22, 04 gru 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Zazdroszczę talentu muzycznego my niestety antytalenty ...... pozdrawiam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies