Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 11:04, 18 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Roocika napisał(a)
Już chyba wszystkie superlatywy padły... Pieknie, zjawiskowo...

Dzięki Asiu
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:05, 18 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Zana napisał(a)
Kochana - rękami, nogami i czym tam jeszcze podpisuje się pod komentarzem Wiklasi.
Widoki z Twojego ogrodu powaliły mnie, już jest cuuudownie

Anulko, z Twoich ust taka pochwała! Wiesz, że Twój ogród jest dla mnie wzorem Buziaki!!!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:12, 18 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
antracyt napisał(a)
Agata, powiedz proszę jak Ty ogarniasz szkolne towarzystwo teraz? Ja daję radę albo ogród albo dopilnowanie lekcji. Najgorzej teraz idzie mobilizacja do instrumentów i przedmiotów około muzycznych.

Ha! Własnie siedzę przy trzecioklasiście w kuchni, obok przedszkolak robi jakies kompozycje kwiatowe z koralików z IKEA dla swej matki, szóstoklasista pisze klasówkę z angielskiego on line, a licealista ma lekcję on line w kolejnym pokoju Tak, że życie proszę Pani A w sypialni M. siedzi na home office
Mamy wprowadzony plan dnia, którego staramy się trzymać (najtrudniej było z licealistą). Pobudka, gimnastyka, śniadanie, ogarnianie przestrzeni i o 10 wszyscy już siedzą z lekcjami. Ja w tym czasie gotuję, piorę, pikę, sprzątam i doglądam kogo trzeba. Dziś mam właśnie trochę luzu i dlatego piszę, bo dostałam od Teściowej gołąbki, jupi! Mam obiad
Do ogrodu wychodzę najwcześniej ok 13-14. I wracam ok 20 Tam spędzamy wszyscy drugą część dnia.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
antracyt 16:06, 18 maj 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
Kurcze, zazdroszczę tego zorganizowania. U nas to ciągła improwizacja z próbą ogarnięcia całości
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Magleska 16:36, 18 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Agata normalnie dech mi zapiera ,po obejrzeniu fot -masz przepięknie -stara z nową częścią tak super połączone -trawnik ideał ….a jeszcze warzywnik miałam też pochwalić -super
pięknie klimatyczne niepowtarzalne miejsce stworzyłaś

ps. mogę też prosić o namiar na misy ,pliss
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Brzozowadzie... 17:37, 18 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
antracyt napisał(a)
Kurcze, zazdroszczę tego zorganizowania. U nas to ciągła improwizacja z próbą ogarnięcia całości

Trochę sytuacja nas zmusiła, inaczej bym tego całego towarzystwa nie ogarnęła
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 17:38, 18 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Magleska napisał(a)
Agata normalnie dech mi zapiera ,po obejrzeniu fot -masz przepięknie -stara z nową częścią tak super połączone -trawnik ideał ….a jeszcze warzywnik miałam też pochwalić -super
pięknie klimatyczne niepowtarzalne miejsce stworzyłaś

ps. mogę też prosić o namiar na misy ,pliss

Bardzo Ci dziękuję, takie słowa dodają sił Namiary już wysłałam.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Kasya 17:51, 18 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41816
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Tak, to orliki. Zrobię dziś

Czekam cierpliwie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Zana 18:04, 18 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Anulko, z Twoich ust taka pochwała! Wiesz, że Twój ogród jest dla mnie wzorem Buziaki!!!


Aagato, jakim wzorem? O nieee, jakaś inspiracja z moich zdjęć to może tak, ale moje wykopaliska w najmniejszym stopniu nie mogą się równać z Twoim dziełem! Jest pięęęęknie
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Brzozowadzie... 21:48, 18 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasya napisał(a)

Czekam cierpliwie

Oj, przepraszam Cię bardzo! Umknęły mi te warzywniki. Jutro postaram się coś cyknac, jak pogoda pozwoli. Bo u mnie pada! Jak ja lubię deszcz!!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies