Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Roocika 16:07, 16 maj 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Już chyba wszystkie superlatywy padły... Pieknie, zjawiskowo...
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Zana 10:40, 18 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kochana - rękami, nogami i czym tam jeszcze podpisuje się pod komentarzem Wiklasi.
Widoki z Twojego ogrodu powaliły mnie, już jest cuuudownie
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Brzozowadzie... 10:47, 18 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Aggaa napisał(a)
cześć Agatko, nie pamiętam czy witałąm sie u Ciebie oficjalnie, jeśli nie to czynię to teraz. Też mam ogród pod lasem , wię Twoje klimaty bardzo mnie ciekawią, zresztą pidglądam Twoje trafne poczynania. Możesz zdradzić gdzie kupiłyście te misy? Będę wdzieczna

Dziękuję Ci bardzo Namiary wyślę na priv.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 10:49, 18 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Catalinasdiary napisał(a)
Ale bombowo tak dużo z
robiliście od jesieni. Jestem pod wrażeniem. I ta trawa robi efekt.

No, jesteśmy lekko urobieni Ale tak już mamy, nie umiemy odkładać na później, właśnie jesteśmy z chłopcami w trakcie malowania starej bramy do nowej części, szkoda nam kasy na zmianę więc choć pomalujemy stare i tak bez końca. M. z kolei po pracy maluje wiatę
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
antracyt 10:56, 18 maj 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11523
Agata, powiedz proszę jak Ty ogarniasz szkolne towarzystwo teraz? Ja daję radę albo ogród albo dopilnowanie lekcji. Najgorzej teraz idzie mobilizacja do instrumentów i przedmiotów około muzycznych.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Brzozowadzie... 10:59, 18 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
wiklasia napisał(a)
Z taką lekkością, nienachalnie i ze smakiem tworzysz swój ogród.

Niektóre ogrody, mimo, że przecudnej urody, że "och" i "ach" to globalnych trzęsień i porywów serca nie wywołują. Jakiś taki wojskowy dryl w nich panuje, wszystko pod linijkę, rośliny jak w chińskiej armii w równym szeregu, napięte rosną jak struna ...
U Ciebie lekkość, swoboda, żadnej napinki, bez strachu można głębiej zaczerpnąć powietrza.

Ale miło to napisałaś, dziękuję! U mnie o napince nie może być mowy, za dużo nas korzysta z tego ogrodu, żeby mogło być w równym szeregu Cieszę się bardzo, że tak wychodzi.
Nad nową częścią dodatkowo unosi się równie swobodny i lekki duch Kwartecika Można spokojnie powiedzieć, że to nasze wspólne dziecko
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 10:59, 18 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Wani napisał(a)


To jest tak ładnie napisane że pozwolę sobie tylko zaznaczyć że I agree Cudownie u Ciebie.

Ściskam!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:00, 18 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
makadamia napisał(a)


otóż to!
jeszcze nie skończone, a już się chce tam jechać

Asiu, Ty wiesz, że masz do mnie bezterminowe zaproszenie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:03, 18 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Helen napisał(a)
Agata, przychodzę z pytaniem - wydaje mi się, że masz kłosowca Poquito Dark Blue. Na jaki kolor on kwitnie - granatowy, fioletowy czy jeszcze inny? Zdjęcia w necie niestety nie są tożsame w kolorach....

Kurde, mam trzy odmiany kłosowca, ale nie pamiętam gdzie który. Jeśli to jest ten od Izy, to on kwitnie niebiesko - fioletowo A wydaje mi się, że to ten Wybacz, że nie pomogłam
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:04, 18 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Wiolka5_7 napisał(a)
Ale tutaj pięknie ! uwielbiam ogrody z duzymi drzewami warzywnik i kompostownik pierwsza klasa

Tempo macie expresowe ...nowa działka pieknie połączyla się ze starą

Brawo wy !

Pozdrowionka

Dziękuję Wiolu Drzewa załatwiają połowę roboty. Chociaż jednocześnie sporo jej dodają...
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies