Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

mrokasia 11:10, 21 maj 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
TAR napisał(a)
ja to bym nawet kilka kamykow chciala tak udekorowac, ale przyjdzie maly bialy i zliże wszystko. ma radar jedzeniowy


he he he, dobre
Agata, a Cuma nie zliże??? Jakieś zasieki będziesz chyba musiała zrobić .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
tulucy 11:13, 21 maj 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Znaczy Gromowładny byłby wylizany?
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
TAR 11:23, 21 maj 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7297
hehe wy sie tak nie smiejcie, kiedys na trawe upadla mezowi miska z mieskiem na grila w marynacie, musielismy prac trawnik a i tak jeszcze przez wiele tygodni byla to ulubiona miejscowka malego bialego
____________________
Ogrod nad bajorkiem
April 19:54, 27 maj 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10167
Agatko, dzięki za gościnę
Dopiero dotarłam do domu bo korki ogromne przez tradycyjne już stłuczki na S8.

Kto nie widział ogrodu Agaty, niech żałuje. Ogród jest bajecznie piękny. Powinny się do ciebie ustawiać kolejki na zwiedzanie. Wymuskany, elegancki, bardzo harmonijny i ze świetnym klimatem. Agatka robi piękne zdjęcia ale ogród jest jeszcze ładniejszy niż to co udaje się jej uchwycić.
Obydwie z Mrokaśką popadłyśmy w ciężką depresję i od jutra przekopujemy swoje rabatki od nowa
____________________
April April podbija las Mazowsze
Helen 20:02, 27 maj 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Ależ miałyście fajną wycieczkę. Myślę, że obie macie równie piękne ogrody co Agata.
____________________
Helen - Hortensjowo
April 20:06, 27 maj 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10167
Helen, wierz mi na słowo, że nie. Ogród Agatki jest dopracowany w każdym szczególe, ona już go tylko dopieszcza. Mi do tego bardzo daleko, bo ja ciągle jeszcze zakładam nowe rabaty, nie mając czasu na te już stworzone, które wymagają przeróbek. U Agatki wszystko ma już swoje miejsce. Ewentualne zmiany to tylko "ładne" na "ładniejsze".
____________________
April April podbija las Mazowsze
Helen 20:09, 27 maj 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Jola, Ty też masz pięknie i klimatycznie
____________________
Helen - Hortensjowo
April 20:18, 27 maj 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10167
Oczywiście Na kawałkach które pokazuje A co z tym co skrzętnie ukrywam.... A u Agaty nie ma nic przejściowego, żadnych "rabat wstydu" To aż nieprzyzwoite
____________________
April April podbija las Mazowsze
mrokasia 21:07, 27 maj 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
April mówi prawdę o ogrodzie Agaty. Zachwycił mnie w całości. Absolutnie. Mogłabym go zwinąć w rolkę jak fototapetę i rozwinąć u siebie. I nie ma w tym grama przesady. Niestety.
I o tej ciężkiej depresji April też prawdę pisze. Jutro po pracy ruszam do ogrodu, może choć w drobnej części uda mi zbliżyć do tego co wyczarowała u siebie Agata.

Agato, rośliny podzielone, posadzone do doniczek, podlane, ustawione w cieniu czekają na posadzenie w weekend. Cmok!

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Agatorek 21:14, 27 maj 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13174
Ehh. Piękne zakątki uchwyciła Kasia.
Widać wielką perfekcję i klimat.

Zazdroszczę Wam spotkania
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies