Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Magara 00:09, 09 cze 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Agata, wcale się nie dziwię, że zdjęć nie pokazujesz. Gdyby u mnie tak wyglądało to bym każdą chwilę spędzała na gapieniu się i miałabym w nosie to gdzie leży telefon czy aparat.
Na tych pierwszych zdjęciach to już rozanne tak się rozpędza? I co on ma za trawę po prawej?

P.S. A w temacie kotów - Wy macie koty domowe, oswojone, nakolannowe i głaskane. Ja mam dzikusa. I bandę dzikusów sąsiednich. Łapaliśmy to całe towarzystwo w celach sterylizacyjnych. Do klatki-łapki, transporterów, jedną kotkę nawet do namiotu Przeważnie kończyło się krwawymi obrażeniami po pazurach kot domowy ma jednak inną mentalność niż ten wolnobytujący.
Ale optymistyczne jest to, że Sfochowana hrabina już w całości włazi do klatki w celach konsumpcyjnych. We wtorek wielki dzień - łapanie kota na przegląd
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Brzozowadzie... 11:04, 09 cze 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Magara napisał(a)
Agata, wcale się nie dziwię, że zdjęć nie pokazujesz. Gdyby u mnie tak wyglądało to bym każdą chwilę spędzała na gapieniu się i miałabym w nosie to gdzie leży telefon czy aparat.
Na tych pierwszych zdjęciach to już rozanne tak się rozpędza? I co on ma za trawę po prawej?

P.S. A w temacie kotów - Wy macie koty domowe, oswojone, nakolannowe i głaskane. Ja mam dzikusa. I bandę dzikusów sąsiednich. Łapaliśmy to całe towarzystwo w celach sterylizacyjnych. Do klatki-łapki, transporterów, jedną kotkę nawet do namiotu Przeważnie kończyło się krwawymi obrażeniami po pazurach kot domowy ma jednak inną mentalność niż ten wolnobytujący.
Ale optymistyczne jest to, że Sfochowana hrabina już w całości włazi do klatki w celach konsumpcyjnych. We wtorek wielki dzień - łapanie kota na przegląd


Czy piszesz o tym bodziszku? To Ankum's Pride, jeśli myślimy o tej samej fotce Rozanne jeszcze nie kwitnie u mnie i już teraz jest dwa-trzy razy wyższy. Obok z prawej - sesleria jesienna.
Dzikie koty do sterylizacji łapaliśmy w taką specjalną łapkę na kuny, polecam sprawdzała się rewelacyjnie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Mgduska 12:38, 09 cze 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
No znowu te śliczne zdjęcia, a nie mam czasu, żeby nad nimi podumać. Zapisałam sobie kilka na spokojniejsze czasy.
Fajnie świeci sesleria na rabacie. A ja jej ciągle nie mam, koleżanki forumowe wykupiły
____________________
Sałatka pokrzywowa
Brzozowadzie... 12:48, 09 cze 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Mgduska napisał(a)
No znowu te śliczne zdjęcia, a nie mam czasu, żeby nad nimi podumać. Zapisałam sobie kilka na spokojniejsze czasy.
Fajnie świeci sesleria na rabacie. A ja jej ciągle nie mam, koleżanki forumowe wykupiły

Ooo, ona tak pięknie się rozrasta, że warto kupić jedną - dwie i dzielić, rośnie wszędzie, łącznie z piaskiem, byle słońce miała


Edit: tak patrzę i patrzę, na tej drugiej fotce jak nic jakiś robaczek przysiadł
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
sylwia_slomc... 16:55, 09 cze 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Wspaniale harmonijny ogród
A co się tego robaczka naszukałam....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magara 23:38, 09 cze 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Brzozowadziewczyna napisał(a)


Czy piszesz o tym bodziszku? To Ankum's Pride, jeśli myślimy o tej samej fotce Rozanne jeszcze nie kwitnie u mnie i już teraz jest dwa-trzy razy wyższy. Obok z prawej - sesleria jesienna.
Dzikie koty do sterylizacji łapaliśmy w taką specjalną łapkę na kuny, polecam sprawdzała się rewelacyjnie

Tak, o tym, uspokoiłaś mnie, że to nie rozanne
Seslerię jesienną mam na liście, ale faktycznie ciężko dostać. Wiola nią kusi od wiosny Ale chyba sporo miejsca na nią trzeba przeznaczyć?
Klatkę-łapkę na kuny właśnie mam. Kun nie łapię, ale koty owszem. Dziś sfochowana czekała rano w klatce przy swojej miseczce - oby się tylko klatkę udało zamknąć z kotem w środku
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Helen 05:28, 10 cze 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Szkoda, że nie mieszkacie bliżej jeśli chodzi o seslerię. Mam spore nadmiary i chyba wylądują w koszu bio.
____________________
Helen - Hortensjowo
Pszczelarnia 09:24, 10 cze 2022


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Brzozowadziewczyna napisał(a)





Agato, piękny ogród stworzyliście. On już jest i dojrzał.

Jaka to piwonia z prawej strony, kwitnie? Chyba, że to róża a liście martagonów?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
LIDKA 10:04, 10 cze 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7031
Helen napisał(a)
Szkoda, że nie mieszkacie bliżej jeśli chodzi o seslerię. Mam spore nadmiary i chyba wylądują w koszu bio.


Helen a nie wysłalabyś? Seslerii.
Chętnie odkupie. Wieczem napisze prv
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Brzozowadzie... 10:50, 10 cze 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
sylwia_slomczewska napisał(a)
Wspaniale harmonijny ogród
A co się tego robaczka naszukałam....

Dziękuję.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies