Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Zana 12:16, 18 kwi 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Oooo no to czekam na te azalie. A Ty się tu moimi fotkami nie sugeruj i nie stresuj. Asia ostatnio u mnie była to wie jak to w realu wygląda, bynajmniej nie tak ślicznie, o!
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 12:26, 18 kwi 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Dubelek mi się machnął.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Brzozowadzie... 13:13, 18 kwi 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Zana napisał(a)
Oooo no to czekam na te azalie. A Ty się tu moimi fotkami nie sugeruj i nie stresuj. Asia ostatnio u mnie była to wie jak to w realu wygląda, bynajmniej nie tak ślicznie, o!


Ha, to u mnie i na foto i w realu słabo Choć, co tu się będę krygować, choć niedoskonały, nie taki jak bym chciała, nie dość zarośnięty, to najbardziej na świecie i tak kocham mój ogród...No dobra, po Mężu i dzieciach (bo jeszcze przeczytają)
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 13:15, 18 kwi 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
makadamia napisał(a)
Jeszcze chusteczek nie wyciągaj.

Zarówno paprocie jak i hosty powinny ładnie z nimi wyglądać.
Osobiście wolę hosty, bo lubię kontrast faktur.

Zawilce są wysokie, bo kwiaty na wysokich łodygach rosną ale same kępy liści są stosunkowo niskie. Zresztą, co ja Ci tłumaczę - przecież masz, to wiesz


Schowałam więc chusteczki, dam im jeszcze szansę Moje zawilce młodziutkie, sadziłam zeszłej jesieni, więc jeszcze docelowej wysokości nie miały. Zobaczymy w tym. O ILE będzie co zobaczyć
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Kasia_CS 20:49, 18 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kochana, dbaj o siebie, kręgosłupik mamy jeden tylko niestety.. a sama wiem jak to jest jak ciągnie do ogrodu a trzeba uwazac-zresztą byłaś u mnie, czytałaś, to wiesz i masz rację z tym, ze może być mi trochę łatwiej potem jak przyjdzie do porodu. Ja nawet zauważyłam, że nie tyje tak szybko jak przed sezonem wiosennym, gdy ruch miałam znikomy
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
sylwik69 22:04, 18 kwi 2018


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Czy mogłabyś zajrzeć do mnie i podpowiedzieć w sprawie brzóz? masz ich dużo.. a ja znikomą wiedzę na ich temat...nie wiem w jakiej odległości je posadzić...
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Brzozowadzie... 11:15, 19 kwi 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
sylwik69 napisał(a)
Czy mogłabyś zajrzeć do mnie i podpowiedzieć w sprawie brzóz? masz ich dużo.. a ja znikomą wiedzę na ich temat...nie wiem w jakiej odległości je posadzić...


Lecę...
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
nicol21 11:48, 19 kwi 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
Witam się! Piękny dom i super otoczenie, dobrze że macie trochę tych starych drzew bo one bardzo pasują do klimatu. Zanim doczytałam, że wy artystyczne dusze [przynamjniej muzycznie] to przeszła mi podobna myśl przez głowę .
Zajrzę czasem do Ciebie jeśli pozwolisz.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Brzozowadzie... 10:29, 20 kwi 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Lekko przydymiona, jak to na moich cudnych zdjęciach ale jest - wiosna!

____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 10:46, 20 kwi 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Tulipany Van ejiki, czy jakoś tak zmieniły w tym roku kolor, niestety idą w czerwień..Zakwitła mi pierwszy raz bergenia, może to kwestia większej ilości światła - wycięliśmy na prośbę sąsiadów starą, krzywą sosnę - zakwaszała Im ogródek. Trawka po wertykulacji i wałowaniu z wieeelkimi kolcami ma się bardzo dobrze. Zasilona narazie tylko obornikiem w granulacie i wodą.
Gdyby ktoś się pytał, co to za kijki wszędzie sterczą - największe zniszczenia odnotowuję zawsze wiosną - chłopcy nie zauważają wyrastających z ziemii kiełków W tym roku zadeptana została już startująca Anabelka, kilka funkii i jeden rodek oberwał. Biorę to na klatę Kijki ratują sytuację w wielu miejscach. Otrzeźwiają w szaleńczych gonitwach po rabatach

____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies