Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

sylwia_slomc... 13:59, 07 maj 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Ale już pięknie się zrobiło(wiadomo dzięki Waszej ciężkiej pracy, bo samo się nic nie robi)
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kasia_CS 16:08, 07 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Pięknie w Twoim Tajemniczym ogrodzie! Magiczne miejsca i ujęcia (bardzo ładne zdjęcia porobiłaś!), a pleśniaka bardzo lubię i kradę z talerzyka Kącik ławeczkowy bardzo klimatyczny, aż chce się tam na dłużej zostać i podelektować widokami
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Brzozowadzie... 17:03, 07 maj 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Sylwia,witaj! Jak ja dawno u Ciebie nie byłam (czytaj około tygodnia), muszę zaraz nadrobić.Mam zasadę, że w dni wolne od pracy nie otwieram kompaTo pozwala mi utrzymać równowagę w życiu osobistym Tak, ten sezon pierwszy raz mnie cieszy w ogrodzie. Mam świadomość, że dużo jeszcze przede mną ale w tym roku już go lubię
Kasiu, miło, że zaglądasz! Kącik ławeczkowy powstał trochę przypadkiem - jedna z moich licznych sióstr pozbywała się stolika z krzesłami. Trudno było nie przygarnąć I od razu zrobiło się tak jakoś przytulnie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 17:06, 07 maj 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Wrzucam ostatnie zdjęcia z wczorajszego popołudnia. Zbliżający się mrok podbarwił azalie na fioletowo...
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Kasia_CS 19:15, 07 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kochana, ja bywam u Ciebie regularnie, jak tylko się jakieś posty pojawiają a taki komplecik też bym wzięła, choć nawet nie wiem gdzie mógłby u mnie stanąć ale uwielbiam takie klimaty u Agani jest w tym stylu i tez mnie zachwyca

Azalia kameleon lubię azalie, ale jak ni w pierwszym roku przemarzła tak nie posadziłam drugi raz.. poza tym nie umiem dobrać koloru do mojej wielkokwiatowej, ktora byłaby w tle..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Figielka 21:29, 07 maj 2018


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
Witam,
Pospacerował i podziwiam. Widać postęp przez rok , co dopiero będzie za kilka lat.
Będę podglądać.
____________________
IwonaOgródek przy lesie
Toszka 13:17, 08 maj 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Kasia_CS napisał(a)
(...) poza tym nie umiem dobrać koloru do mojej wielkokwiatowej, ktora byłaby w tle..


Azalie na wiosnę mają się nie komponować, a krzyczeć swoimi żarówatowymi kolorami i ogłaszać wiosnę. Osobiście za to je kocham i wybaczam mega krzykliwe kolory
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Brzozowadzie... 13:35, 08 maj 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Toszka napisał(a)


Azalie na wiosnę mają się nie komponować, a krzyczeć swoimi żarówatowymi kolorami i ogłaszać wiosnę. Osobiście za to je kocham i wybaczam mega krzykliwe kolory

Coś w tym jest, ja naprawdę nie przepadam za jaskrawymi kolorami, a ten fioletowy róż pod brzozami koi moją duszę. Muszę podziękować Izie spod lasu, bo to od Niej miałam polecone te azalie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 13:39, 08 maj 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Toszko, a Tobie słowo podziękowania, bo to Ty zaczęłaś zmianę w moim sposobie myślenia o ogrodzie. I w tym roku zaczęłam widzieć efekty. Dobrze przygotowana ziemia do dołków, dobrze wybrane stanowisko, odczyn gleby, nawożenie naturalne, obornik, i ten zwykły i ten w granulkach, dają efekty! Dzięki! Złości mnie jeszcze to, że jednak muszę używać czasem chemii na zwalczanie szkodników, ale ciągle brakuje mi czasu na te PW, PO i takie tam Ale gnojówka z pokrzywy po raz pierwszy zrobiona. Tak więc dzięki!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 13:45, 08 maj 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Figielka napisał(a)
Witam,
Pospacerował i podziwiam. Widać postęp przez rok , co dopiero będzie za kilka lat.
Będę podglądać.


Witam serdecznie i zapraszam częściej
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies