Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 16:45, 13 sie 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
To wrzucam następne

I na koniec taka nie ustawiana tarasowa fotka
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
paulina_ns 17:04, 13 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Cześć nigdy u Ciebie jeszcze nie byłam i bardzo tego żałuję ajj jak pięknie i klimatycznie u Ciebie nie nadrobię, cofnęłam się tylko kilka stron wstecz, ale na pewno będę już na bieżąco zaznaczam wątek i w wolnej chwili zajrzę tutaj na dłużej
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Johanka77 17:35, 13 sie 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Cześć Agata! Mijamy się czasem na różnych wątkach, ale jeszcze z wizytą u Ciebie nie byłam. I błąd! Bo pięknie tu!

Na razie przejrzałam foto story, słowo pisane nadrobię. Śliczny masz ten brzozowy zakątek
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Brzozowadzie... 17:49, 13 sie 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
paulina_ns napisał(a)
Cześć nigdy u Ciebie jeszcze nie byłam i bardzo tego żałuję ajj jak pięknie i klimatycznie u Ciebie nie nadrobię, cofnęłam się tylko kilka stron wstecz, ale na pewno będę już na bieżąco zaznaczam wątek i w wolnej chwili zajrzę tutaj na dłużej

Cześć Paulina, dzięki za miłe słowa! Zapraszam częściej, a ja do Ciebie też zaraz zajrzę
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 17:54, 13 sie 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Johanka77 napisał(a)
Cześć Agata! Mijamy się czasem na różnych wątkach, ale jeszcze z wizytą u Ciebie nie byłam. I błąd! Bo pięknie tu!

Na razie przejrzałam foto story, słowo pisane nadrobię. Śliczny masz ten brzozowy zakątek


Witaj, miło mi bardzo! A ja Twój wątek kiedyś zaczęłam czytać, potem coś mi przerwało, zgubiłam go, bo nie zaznaczyłam, teraz trafię z powrotem
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 18:01, 13 sie 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
I kolejne fotki z wczorajszego popołudnia.
I co ja mam z tym ludkiem bluszczowym zrobić? Mój M. zostawił pieniek wyciętego chorego modrzewia, kazał podsadzić bluszczem i co teraz? Moje chłopaki go uwielbaiją, a ja myślę, ciąć tą czuprynę czy czekać na rozwój wypadków??

Wszystkie trawki na tych zdjęciach to tegoroczny nabytek. Zachwyciły mnie. Mam obserwację, że rozplenica jednak potrzebuje sporo słońca, dwa krzaczki w cieniu nie kwitnąi słabsze są zdecydowanie.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
paulina_ns 18:08, 13 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Ja bym temu bluszczowi dodała coś po czym mógłby się piąć, widać,że mu się tam spodobało co do rozplenic zgadzam się, moje w cieniu dopiero kilka " kotków " mają, teraz dokupię kolejne i dam na patelnie i zobaczymy, czy lepiej zakwitną.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
makadamia 18:26, 13 sie 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Kurczę, Agatko - Twój ogródek robi się zachwycający!
Wy obie z Mrokasią macie wielki talent: z całkiem zwyczajnych ogródków, nie gorszych ale i nie lepszych niż inne, po cichu i bez spektakularnych rewolucji robicie prawdziwe perełki! Obłędnie Wam zazdraszczam tego talentu!
Czy można się wprosić na korepetycje?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Brzozowadzie... 19:36, 13 sie 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
paulina_ns napisał(a)
Ja bym temu bluszczowi dodała coś po czym mógłby się piąć, widać,że mu się tam spodobało co do rozplenic zgadzam się, moje w cieniu dopiero kilka " kotków " mają, teraz dokupię kolejne i dam na patelnie i zobaczymy, czy lepiej zakwitną.


Nad bluszczem muszę rzeczywiście pomyśleć Jesli nie masz jeszcze rozplenic w słońcu, to koniecznie posadź. Moje sadzone tej wiosny na słońcu to piękne kępy z kotkami, a w cieniu trzykrotnie mniejsze i prawie wcale nie mają kotków. Różnica znacząca.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 19:45, 13 sie 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
makadamia napisał(a)
Kurczę, Agatko - Twój ogródek robi się zachwycający!
Wy obie z Mrokasią macie wielki talent: z całkiem zwyczajnych ogródków, nie gorszych ale i nie lepszych niż inne, po cichu i bez spektakularnych rewolucji robicie prawdziwe perełki! Obłędnie Wam zazdraszczam tego talentu!
Czy można się wprosić na korepetycje?

Asiu, ależ miłe to, co napisałaś! Wiesz, ja w sercu noszę obraz swojego tajemniczego ogrodu Lubię sadzić konsekwentnie ale żeby nie wszystko było w rządkach. Jednocześnie po cichu oglądam i zachwycam się buszem w stylu Hani, a u siebie porządkuję przestrzeń i próbuję łączyć poszczególne rabaty powtarzającymi się roślinami.. Moim największym problemem jest planowanie. Nie znoszę i nie potrafię planować. Zazdroszczę tej umiejętności, gdy widzę jak niektóre dziewczyny przed realizacją mają rozpisaną całą rabatę i trzymają się tego planu konsekwentnie. A ja jadę do ogrodniczego i tam patrzę i dobieram, co mi serce dyktuje
Ty też, Asiu, masz duży wkład w wygląd mojego kawałka ziemi. I jeszcze kilka miłych Kobiet Więc Twój komplement po części wraca do Ciebie i do Nich. Ściskam
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies