Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Zana 19:57, 13 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
makadamia napisał(a)
Kurczę, Agatko - Twój ogródek robi się zachwycający!
Wy obie z Mrokasią macie wielki talent: z całkiem zwyczajnych ogródków, nie gorszych ale i nie lepszych niż inne, po cichu i bez spektakularnych rewolucji robicie prawdziwe perełki! Obłędnie Wam zazdraszczam tego talentu!
Czy można się wprosić na korepetycje?


W pełni się podpisuję i też zazdroszczę
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
mrokasia 21:48, 13 sie 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18095
makadamia napisał(a)
Kurczę, Agatko - Twój ogródek robi się zachwycający!
Wy obie z Mrokasią macie wielki talent: z całkiem zwyczajnych ogródków, nie gorszych ale i nie lepszych niż inne, po cichu i bez spektakularnych rewolucji robicie prawdziwe perełki! Obłędnie Wam zazdraszczam tego talentu!
Czy można się wprosić na korepetycje?


Asiu, ja Ci bardzo dziękuję za tak miłe słowa pod moim adresem zostawione tutaj. Jakoś nie czuję, że są zasłużone - mówię oczywiście o sobie, bo że Agata tworzy piękne miejsce z super klimatem to jest najprawdziwsza prawda .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
makadamia 21:51, 13 sie 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Żeby tak naprawdę stwierdzić, czy zasłużone to bym musiała na żywo Twój ogródek zobaczyć....;D
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
mrokasia 21:59, 13 sie 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18095
makadamia napisał(a)
Żeby tak naprawdę stwierdzić, czy zasłużone to bym musiała na żywo Twój ogródek zobaczyć....;D


Zapraszam serdecznie .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Brzozowadzie... 22:03, 13 sie 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gdyby Wam się kiedyś chciało mój ogródek zobaczyć, to zapraszam. Lubię gości Ale prawda jest bolesna - na zdjęciach oczywiście wygląda lepiej Tych mniej udanych lub nie zrobionych jeszcze zakątków nie focę Ale muszę też szczerze przyznać, że kilka miejsc w moim ogrodzie baardzo lubię i dla mnie są wystarczająco w porządku
Nie mam spinki na ogród idealny - musiałabym wyeksmitować z niego dzieci, a narazie nie planuję tego ruchu
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 22:07, 13 sie 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Na chwilę wrzucę - pierwsza fotka to ustawka dwóch młodszych(Satsia z Ignacym), a druga to realne życie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Zana 22:15, 13 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Jakie super chłopaki.
Liście lecą z brzóz...
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Brzozowadzie... 22:20, 13 sie 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Zana napisał(a)
Jakie super chłopaki.
Liście lecą z brzóz...

Aniu, z tymi liśćmi jestem w szoku, godzinę wcześniej Franio kosił trawę, więc to godzinny opad. Obawiam się, że za chwilę brzoz będą całkiem łyse;(
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Toszka 23:27, 13 sie 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
U mnie też sypią się liście...ale wystarczy spojrzeć uważnie, a dostrzeżecie wyrost nowych przyrostów...całkiem świeżych.

Chłopaki niech szaleją...za chwilę przestaną, będą mieć swoje sprawy, żony, dzieci i ogród będzie pusty i taaaki stateczny...
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Toszka 23:35, 13 sie 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Powiem Ci Sylwia, że chyba nie chcę sprawdzać Widziałam u sąsiadki zza płota tak obżarte bukszpany, że mi się słabo zrobiło...A mam ze czterdzieści krzaczków. Więc póki rosną pięknie, a rosną, to nie zaglądam. Ja się chyba pogodziłam, że kiedyś trzeba będzie je wymienić... Nie wierzę, że jak zzatakuje ćma, to da się uratować w miarę łagodnie, a nie planuję ciężkiej chemii miesiącami stosować.


Zerknij w dział choroby - ćma bukszpanowa. Dałam linka na sklep z pułapkami lejkowymi feromonowymi.

I musze to napisać...przeglądam zdjęcia i ciągle mam uczucie, że twój ogród nabiera klimatu podobnego jak ogród "Lecę w kulki"...od razu mówię - to dobry kierunek
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies