Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 11:37, 17 lip 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Basiu, Ewo, Haniu,Anulko, Kasiu, Wiklasiu i Kasiolko, Baaardzo Wam Dziewczyny dziękuję za Wasze wspierające słowa. Naprawdę dziękuję. Były potrzebne. Trzy dni po pogrzebie Babci pojechaliśmy na zaplanowane żagle na Mazury. To też byl potrzebny czas, trochę pozbierałam emocje, poukładałam wspomnienia, odpoczęłam. Teraz na chwilę wracam i zaraz znów wyjazd. Tym razem w góry. Z racji posiadania gromadki dzieci, nasze wakacje w dużej mierze spędzamy poza domem. Uwielbiają wyjeżdżać. Ja chyba jednak wolałabym w ogrodzie
Od soboty leje, ledwie zdążyłam w przerwach odchwaścić rabatki. Nic nie sadzę do sierpnia. Tylko chodzę i wzdycham. I podglądam sobie po cichu niektóre ogrody na O.

____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Zana 23:31, 17 lip 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Agatko, dziękuję, że zajrzałaś do mnie. Cmokam
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
asiak 07:24, 18 lip 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Agatko współczuję z powodu odejścia babci
Trzymaj się cieplutko...
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Gruszka_na_w... 14:13, 18 lip 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
Ogórki kiszę już od dwóch tygodni, więc u Ciebie już pora.
Poproszę na priv przepis na ten pasztecik.
Kim jesteś na żaglach? (majtek, bosman, czy kapitan)
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
eVka 15:14, 18 lip 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Basiu, Ewo, Haniu,Anulko, Kasiu, Wiklasiu i Kasiolko, Baaardzo Wam Dziewczyny dziękuję za Wasze wspierające słowa. Naprawdę dziękuję. Były potrzebne. Trzy dni po pogrzebie Babci pojechaliśmy na zaplanowane żagle na Mazury. To też byl potrzebny czas, trochę pozbierałam emocje, poukładałam wspomnienia, odpoczęłam. Teraz na chwilę wracam i zaraz znów wyjazd. Tym razem w góry. Z racji posiadania gromadki dzieci, nasze wakacje w dużej mierze spędzamy poza domem. Uwielbiają wyjeżdżać. Ja chyba jednak wolałabym w ogrodzie
Od soboty leje, ledwie zdążyłam w przerwach odchwaścić rabatki. Nic nie sadzę do sierpnia. Tylko chodzę i wzdycham. I podglądam sobie po cichu niektóre ogrody na O.


Wypoczywaj piękna róża...
____________________
Brzozowadzie... 22:19, 18 lip 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Zana napisał(a)
Agatko, dziękuję, że zajrzałaś do mnie. Cmokam

Anulko, ściskam ciepło!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 22:20, 18 lip 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
asiak napisał(a)
Agatko współczuję z powodu odejścia babci
Trzymaj się cieplutko...

Asiu, dziękuję za wsparcie.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 22:40, 18 lip 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Ogórki kiszę już od dwóch tygodni, więc u Ciebie już pora.
Poproszę na priv przepis na ten pasztecik.
Kim jesteś na żaglach? (majtek, bosman, czy kapitan)


W takim razie jutro rano jadę na targ po ogrórki, moje kilka symbolicznych krzaczków wystarcza na sałatki, mizerię i dla skrytożercy ogórkowego - Stasia Dzięki za mobilizację
Zaraz piszę przepis
Kim jestem na żaglach? - oczywiście królewną Mąż Kapitan, a najstarszy Franek poszedł sprawnie w ślady Kapitana - w dzień powrotu miał egzamin na żeglarza jachtowego - teraz mam dwóch żeglarzy i trzech majtków w pełnym tego słowa znaczeniu No dobrze, czasem wcielam się w bosmankę
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 22:41, 18 lip 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
effka napisał(a)

Wypoczywaj piękna róża...
Dzięki Ewa! Moja babcia kochała kwiaty, wszystkie kwitnące róże ścięłam i Jej zawiozłam. Tą ze zdjęcia także. Wierzę, że tam w niebie ma swój ogród pełen róż, floksów, lilii, astrów i maciejki.
Twój wątek nadrabiam etapami. Ależ masz energię i zapał! W skrytości śledzę i podziwiam
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
sylwia_slomc... 23:23, 18 lip 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Współczuje straty Wypoczywajcie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies