Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 18:30, 01 lip 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
effka napisał(a)
Piękne masz zakątki w ogrodzie. Klimat tajemniczości i ta ławeczka, ☺. Szukam podobnej do siebie do brzozowego zagajnika, który chcę stworzyć przy wjazdowej.
Niezmiennie podziwiam Twoje zdyscyplinowanie przy trójce dzieciaczków
Buziaki☺

Mam czterech chłopaków
O, brzozowy zagajnik robisz! Super! Bardzo mi się podobają te zagajniki z odmianowych brzózek, gdybym nie miała swoich pospolitych, też bym taki machnęła Wogóle szalejesz, podziwiam stale ogrom pracy, jaki wykonałaś! Dzięki za miłe słowa
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 13:11, 03 lip 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
U mnie smutny czas, przedwczoraj odeszła moja ukochana Babcia. Świat na chwilę stanął w miejscu. To był najlepszy człowiek, jakiego znałam. I choć byliśmy przygotowani na Jej odejście - miała 98 lat, to została pustka nie do zapełnienia, stary dom i sad za stodołą. Odeszła tak pięknie, jak żyła. Będę tęsknić.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
marba 13:47, 03 lip 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Współczuję, Agato, z powodu odejścia Babci. Ktoś mądry powiedział, że ludzie umierający odchodzą w Przyszłość. To ogromna pociecha. Trzymaj się. Ściskam.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
eVka 13:53, 03 lip 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Bardzo dziękuję za miłe slowa. Współczuję straty, przyjmij szczere kondolencje. Pięknego wieku dożyła. Ja niestety od dawna już nie mam dziadków.
____________________
Gruszka_na_w... 23:36, 03 lip 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Brzozowadziewczyna napisał(a)
U mnie smutny czas, przedwczoraj odeszła moja ukochana Babcia. Świat na chwilę stanął w miejscu. To był najlepszy człowiek, jakiego znałam. I choć byliśmy przygotowani na Jej odejście - miała 98 lat, to została pustka nie do zapełnienia, stary dom i sad za stodołą. Odeszła tak pięknie, jak żyła. Będę tęsknić.


Ojej, Współczuję bardzo. Tak ciepło o Niej zawsze pisałaś. Dobrze, że można pamiętać.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Zana 17:12, 04 lip 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Przykro bardzo Agatko. Nigdy nie jesteśmy gotowi na odejście kogoś bliskiego.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Kasia_CS 20:38, 04 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Bardzo współczuję Agatko... trudny to czas dla Was, trzymajcie się :*
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Gruszka_na_w... 00:07, 17 lip 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Cieszę się, że wróciłaś. Mam nadzieję, że mimo trudnych chwil, udało Ci się trochę odsapnąć.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
wiklasia 07:12, 17 lip 2018


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Przesyłam wyrazy współczucia
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Kasiolaaa 07:40, 17 lip 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
ja tez bardzo bardzo wspolczuję pieknego wieku dozyla niestety ten swiat tak skonstruowany ze kto sie rodzi musi umzec ale ty bądz silna glowa do gory myslami jestesmy przy tobie
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies