Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Gruszka_na_w... 23:51, 18 lip 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
Wspólne pasje to świetna sprawa. Za przepis z góry dziękuję.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
eVka 00:23, 19 lip 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Dzięki Ewa! Moja babcia kochała kwiaty, wszystkie kwitnące róże ścięłam i Jej zawiozłam. Tą ze zdjęcia także. Wierzę, że tam w niebie ma swój ogród pełen róż, floksów, lilii, astrów i maciejki.
Twój wątek nadrabiam etapami. Ależ masz energię i zapał! W skrytości śledzę i podziwiam

Łzy wzruszenia ciekną mi po twarzy... Jesteś wspaniałą osobą. Pojadę jutro na grób mojej babci, dawno go nie odwiedziłam...
____________________
Gruszka_na_w... 19:36, 19 lip 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
Wyszedł! Przepyszny jest. Dziękuję!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Kasiolaaa 21:18, 19 lip 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
glowa do gory czas leczy rany :*
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Brzozowadzie... 21:42, 19 lip 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasiolaaa napisał(a)
glowa do gory czas leczy rany :*


Kasiu, mam taką nadzieję.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 21:42, 19 lip 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
sylwia_slomczewska napisał(a)
Współczuje straty Wypoczywajcie

Dziękuję Sylwia, pozdrawiam ciepło.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 21:43, 19 lip 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Wyszedł! Przepyszny jest. Dziękuję!

O widzisz, baaardzo się cieszę!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Gruszka_na_w... 23:59, 30 lip 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
Udanej wyprawy!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Brzozowadzie... 13:56, 31 lip 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Udanej wyprawy!

Dzięki Haniu! Zaliczyliśmy żeglowanie na Mazurach, górskie wyprawy, teraz czekają ukochane Kaszuby. Swego czasu mieliśmy poważny zamiar tam właśnie zbudować nasz dom. Wygrały względy praktyczno - ludzkie, nie żałuję, ale Kaszuby nadal kocham najbardziej na świecie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Gruszka_na_w... 17:30, 31 lip 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Dzięki Haniu! Zaliczyliśmy żeglowanie na Mazurach, górskie wyprawy, teraz czekają ukochane Kaszuby. Swego czasu mieliśmy poważny zamiar tam właśnie zbudować nasz dom. Wygrały względy praktyczno - ludzkie, nie żałuję, ale Kaszuby nadal kocham najbardziej na świecie


Wcale ci się nie dziwię.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies