Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod stewardessy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod stewardessy

Kamcia 07:47, 24 kwi 2021


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
W drugiej polowie marca zabralam sie za nasadzenia na rabatach.
Te essy-floressy troche mi daly popalic ale juz zblizam sie ku koncowi i moze niedlugo bede mogla wstawic zdjecie koncowe.
A poki co jedna z rabat w zimowej oslonie:



W Niemczech wiosna nas tez nie rozpieszcza. Snieg, mam nadzieję jest juz przeszloscia, ale temperatury nie zachwycaja niestety. Malo jest dni gdy mozna cos porobic w ogrodzie.
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
SlonecznyOgrod 11:49, 24 kwi 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Fajnie, że jesteś

Widzę zmiany u Ciebie zaszły, jest pięknie
Już nie znikaj
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
ElzbietaFranka 11:53, 24 kwi 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Witam Kamila

I co tam u ciebie jak nie latasz. Czy zdrowie dopisuje. U nas byle jak pogoda marna jak na kwiecień wieje a nad ranem przymrozek. Jadę zaraz na działkę zobaczyć czy nie pomarzlo.

No UE popatrzyłam na poprzednią stronę a tu rewolucja schodową ładnie wszystko zrobione będzie spokój na kilka lat

Pozdrawiam i zdrowia zycze
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Kamcia 18:36, 24 kwi 2021


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Hej dziewczyny, ja dosc czesto bywam na O. ale aktywna jestem rzadko.
Elu, w zyciu osobistym tez duzo zmian: swego czasu pracowalam w niemieckich kolejach jako stewsrdessa w pierwszej klasie, zrobilam kurs przygotowania nieruchomosci do sprzedazy i otworzylam swoja firme. A oprocz tego pracuje w biurze podatkowym.

Ogrod tez przechodzi transformacje. Moj mąż, który dotychczas nie interesował się ogrodem, stwierdził pewnego poranka, że zerwie stara trawę i zrobi nowa oraz pociągnie nawadnianie. No i walczy z tym od dwóch tygodni. Niestety bardzo niska temperatura w nocy nie pozwala zasiać nowej trawy.





Masakra normalnie. )))
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Kamcia 06:01, 25 kwi 2021


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Widzialyscie kiedus zwisajaca hortensje?
Ja po raz pierwszy w zyciu I od razu mnie urzekła.





Mam tylko nadzieje, ze czerwce jej nie zaatakuja bo w zeszym roku prawie wszystkie moje ogrodowe hortensje mialy tego robala.
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
basia3012 18:13, 25 kwi 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9482
Kamciu, bardzo się cieszę, że wróciłaś.
Obejrzałam sobie Twoje zmiany. Wejście do domu bardzo ładne, eleganckie. I piszesz, że będą jeszcze zmiany. Ciekawa jestem jakie.
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Kamcia 18:39, 25 kwi 2021


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Witam Cie Basiu.
Dziękuję. Mój mąż odwalił naprawdę dobra robotę.
Często przechodnie pytają czy mógłby u nich też zrobić a on na to: nie, nie, ja jestem informatykiem.

A teraz z trawnikiem walczy.
Myślałam, że jutro będzie mógł zasiać już trawę ale w nocy mają być przymrozki.
A deszczu jak nie było tak nie ma.

Byłyście kiedys w Bremen?



____________________
Kamila Ogrod stewardessy
basia3012 18:50, 25 kwi 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9482
Kamilko, pisałaś u mnie o rurkach do nawadniania, że koty rozgrzebują i są na wierzchu. Mam pytanie czy Wasze rurki są przypięte do ziemi takimi plastikowymi szpilami? Bo może nie i dlatego tak jest, że są widoczne.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Kamcia 19:04, 25 kwi 2021


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Tak Basiu, są wpięte ale myślę, że to też że względu na to, ze tej kory nie jest za dużo. Jesli dosypie więcej to będzie mi wypadać na ścieżkę.
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
basia3012 20:37, 25 kwi 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9482
No tak, albo przykryte rurki albo kora na ścieżce.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies