Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod stewardessy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod stewardessy

Kamcia 20:06, 28 kwi 2021


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
O, bardzo Ci dziękuję. Jutro podjade do ogrodniczego i zobacze czy maja cos podobnego.
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
ElzbietaFranka 23:58, 28 kwi 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
No właśnie zwykła rura drenarska zołta 10 cm załóż niech drapie.
Tak wysoko drapie?
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Kamcia 18:20, 29 kwi 2021


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
No, tak ok 50 cm nad ziemia.

____________________
Kamila Ogrod stewardessy
ElzbietaFranka 12:54, 30 kwi 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Kamila to cisy tak strzyżone w kulę pewnie też kilkunastoletnie. Myślę że bukszpan by się nie uchował tak duży w dobie ćmy bukszpanowej

U nas ciepło pogoda na medal.

Czy w Niemczech też świętują 1 maja

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
kerii 12:47, 01 maj 2021


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Witaj, długo mnie nie było i nie jestem na bieżąco ale widzę zmiany, zmiany i to bardzo pozytywne.

Wejście wyszło super, tylko pozazdrościć a i mąż z trawnikiem się spisał.
U mnie by się przydała taka rewitalizacja trawnika bo jest w stanie opłakanym z daleka tylko jako tako wygląda a i moje suczki mu się wcale nie przysługują. Ale cóż,mąż się nie garnie do kopania a ja nie mam siły

Miłego weekendu życzę.
____________________
Jola Moja glebo terapia
ElzbietaFranka 21:58, 01 maj 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Pokaż ten trawniczek zasiany.

To eM się narobił. Maszyna do ściągania darni wypozyczylas? A co zrobiliście z tą darnią tyle dobroci można skompostowac.
Ja to bym jakaś górkę zrobiła.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Kamcia 13:36, 02 maj 2021


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Tak Elu, narobił się bardzo. Zresztą on do leniwych nie należy. Gdyby nie to, że jest pracowity i dużo potrafi sam zrobić to pewnie nie moglibyśmy sobie pozwolić na własny dom z ogrodem.
Dom był w stanie opłakanym gdy go kupowaliśmy i wszyscy nam odradzali jego zakup. Ale my się zdecydowaliśmy mimo wszystko. Ja miałam wizję a mój mąż mnie tak kocha, że wszystkie moje domowe zachcianki spelnia... no prawie wszystkie.

Nasz "trawnik" wygląda teraz tak.



Zdjecie zrobione z pokoju syna, bo nie wolno mi teraz po tej stronie ogrodu chodzić.

Czekam na deszczyk.
Prognoza pogody na przyszły tydzień to trochę słońca, przelotne opady deszczu i raczej chłodno jak na maj.
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
eVka 13:41, 02 maj 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kamcia napisał(a)
Tak Elu, narobił się bardzo. Zresztą on do leniwych nie należy. Gdyby nie to, że jest pracowity i dużo potrafi sam zrobić to pewnie nie moglibyśmy sobie pozwolić na własny dom z ogrodem.
Dom był w stanie opłakanym gdy go kupowaliśmy i wszyscy nam odradzali jego zakup. Ale my się zdecydowaliśmy mimo wszystko. Ja miałam wizję a mój mąż mnie tak kocha, że wszystkie moje domowe zachcianki spelnia... no prawie wszystkie.

Nasz "trawnik" wygląda teraz tak.



Zdjecie zrobione z pokoju syna, bo nie wolno mi teraz po tej stronie ogrodu chodzić.

Czekam na deszczyk.
Prognoza pogody na przyszły tydzień to trochę słońca, przelotne opady deszczu i raczej chłodno jak na maj.

Wooow jaki piękny trawnik będzie! Masz bardzo pracowitego męża, to skarb!.
U nas pada cały dzien, więc też życzę Ci drobnego ciepłego deszczyku, idealny dla trawki
____________________
Kamcia 13:49, 02 maj 2021


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Dzięki Ewcia.
Moj maz dzis z bólem pleców na sofie odpoczywa.
Wczoraj walczył z nawadnianiem i trawa do zmroku.


Deszczy ma padać od 15-tej.
Zobaczymy czy faktycznie coś z tego będzie.
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
HannaR 15:47, 02 maj 2021


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Nie myślałaś przypadkiem, żeby posadzić jakieś drzewko, który zasłoniłby budynek po drugiej stronie ulicy?
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies