Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Anitka 18:18, 27 cze 2017


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Anda napisał(a)
Witam się u Ciebie Masz piękny, klimatyczny ogród. Zaznaczam wątek, będę zaglądać
Relacja z wycieczki świetna. Nie chciałabyś zrobić tej relacji rownież w dziale "Ogrody na świecie"? Można wtedy ją łatwiej znależć. Tak zrobiłam z moją relacją z ogrodu w Ettenbühl, link u mnie w stopce, w podpisie.

Witam i dziękuje.
Nie wiedziałam, czy założyć nowy wątek czy dołożyć zdjęcia już do istniejącego wątku założonego przez inną osobę, więc na razie jest u mnie. Może w wolnej chwili dodam
relację do działu "Ogrody Świata". Myślisz, że mogę dołożyć zdjęcia do wątku innej osoby?
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 18:21, 27 cze 2017


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Róża 'Artemis' dla odmiany nie zawodzi, chociaż to jej dopiero drugi sezon.




____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 18:25, 27 cze 2017


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Róża 'Paloma' zachwyca nie tylko kwiatami, ale to głównie za jej sprawą w ogrodzie unosi się cudowny zapach.


W tle róża 'Lawender Ice' i 'Heidi Klum'



____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 18:29, 27 cze 2017


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
A to zapowiedź róży 'Novalis'. Oj będzie się działo



I jeszcze dla porównania 'Lavender Ice' - muszę ja przesadzić na przód rabaty, bo zasłania ją 'Paloma'.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anda 18:30, 27 cze 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33619
Anitka napisał(a)

Witam i dziękuje.
Nie wiedziałam, czy założyć nowy wątek czy dołożyć zdjęcia już do istniejącego wątku założonego przez inną osobę, więc na razie jest u mnie. Może w wolnej chwili dodam
relację do działu "Ogrody Świata". Myślisz, że mogę dołożyć zdjęcia do wątku innej osoby?


Oczywiście Na przykład w Appeltern było już parę osób i również dołożyło swoje zdjęcia do wątku o Appeltern.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anitka 18:32, 27 cze 2017


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Anda napisał(a)


Oczywiście Na przykład w Appeltern było już parę osób i również dołożyło swoje zdjęcia do wątku o Appeltern.

Dziękuje za odpowiedź. Działam na forum od niedawna i nie znam jeszcze wszystkich zasad
Dodam tam również swoje zdjęcia z relacji.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anda 18:40, 27 cze 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33619
Z czasem wszystkiego się nauczysz
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
paulina_ns 21:26, 27 cze 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Anitka napisał(a)

I jeszcze dla porównania 'Lavender Ice' - muszę ja przesadzić na przód rabaty, bo zasłania ją 'Paloma'.


Zakochałam się w tej róży i właśnie ja sobie zamówiłam powiedz mi czy ona zmienia kolor, czy taki ma cały czas? Na niektórych zdjęciach wygląda bardziej różowo niż lawendowo i się zastanawiam
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Anitka 21:40, 28 cze 2017


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
paulina_ns napisał(a)


Zakochałam się w tej róży i właśnie ja sobie zamówiłam powiedz mi czy ona zmienia kolor, czy taki ma cały czas? Na niektórych zdjęciach wygląda bardziej różowo niż lawendowo i się zastanawiam

Lavender Ice zmienia barwę. Na początku jest bardziej różowa, później przybiera barwę delikatnego, brudnego koloru lawendowego.
Róza 'Lavender Ice'jest bardziej różowa, po pewnym czasie przybiera odcień brudnego jasnego koloru lawendowego. To raczej róża na przód rabaty ze wzgdlędu na niewielki rozmiar.


Tu dla porównania z 'Novalis', która jest dużoooo wyższa, ma więcej kwiatów i bardziej lawendowy kolor ( z przodu 'Lavender Ice', Novalis na drugim planie).




____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
paulina_ns 21:42, 28 cze 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Anitka dziękuję za odpowiedź. Trochę mnie tym zmartwilas, bo chcę ją zestawić razem z róża Lavender flower circus i się zastanawiam, czy będą razem pasowały, oby tak Novalis cudna, kiedyś dołączy do tego duetu
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies