Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Anitka 10:37, 29 cze 2017


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7775
Dzisiejsze fotki po nocnej burzy i tuż przed kolejna poranną burzą. Po tych słonecznych dniach zrobiło się tak ponuro, ale dla roślinek taki odpoczynek bardzo się przyda. A ja nie muszę biegać już z wężem Tylko kupionego nawozu do trawy nie rozsypałam, bo z nową różom po ogrodzie biegałam




____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 10:43, 29 cze 2017


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7775
Wszystko jeszcze taki potargane, ale czekam z cięciem na niższe temperatury.




Mięta w doniczce na tarasie, żeby nie biegać do warzywnika.

____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 10:48, 29 cze 2017


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7775




No i uciekam, bo zaczęło padać



____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Dorota123 10:58, 29 cze 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Ciągle wpada mi w oko róża 'Novalis' u ciebie pięknie rośnie. Szkoda, że mój ogródek nie chce nic więcej pomieścić.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Anitka 11:05, 29 cze 2017


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7775
Dorota123 napisał(a)
Ciągle wpada mi w oko róża 'Novalis' u ciebie pięknie rośnie. Szkoda, że mój ogródek nie chce nic więcej pomieścić.

U mnie też już kiepsko z miejscem i ciężko było zdecydować się, którą róże wybrać, szukałam fioletowej, wybór padł na "Novalis', chociaż wybierałam na podstawie zdjęć w internecie i nie żałuje. Jestem z niej bardzo, a to bardzo zadowolona.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
anulajda 11:16, 29 cze 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Anitka napisał(a)

Na rabacie jest pięć krzewów, co 60-80 cm, z przodu jest 'Paloma".


Dzięki
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Kasia_CS 22:48, 29 cze 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Anitka napisał(a)
Po cierpliwej, dwumiesięcznej obserwacji mojej rozplenicy, która pod koniec czerwca miała wciąż 15-20 cm zaczęłam mieć co do niej wątpliwości. Widziałam w innych ogrodach, że są dużo większe, a gdy będąc w szkółce dotknęłam liści tej trawy, a później swojej zrozumiałam, że kupiłam coś co nie jest na pewno rozplenicą. Ta moja podróbka ma tak sztywne i ostre liście, że można się zranić. Przypomina perz.
Była kupowana na targach w Krakowie i ledwo wystawała z ziemi, więc nie wzbudzała moich wątpliwości szczególnie, że słynie z tego, że późno rusz z wegetacją



Przypomina mi seslerię jesienną

Ogród cudowny, ja nie wiem, jak można mieć tak pięknie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
agata19762 23:03, 29 cze 2017


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Widzę piękne róże w Twoim ogrodzie. Szczególnie pełne masz posadzone...też bardzo mi się podobają.
Kiedy to wszystko ogarniasz ??? Dla mnie doba jest stanowczo za krótka.


Pozdrówka zostawiam
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Anitka 17:44, 30 cze 2017


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7775
Kasia_CS napisał(a)


Przypomina mi seslerię jesienną

Ogród cudowny, ja nie wiem, jak można mieć tak pięknie

Dziękuję, też mi ją przypomina, ale jeśli to ona to w tym miejscu jest dla takiej jednej bidulki za dużo miejsca. Może bym dokupiła jej towarzyszki, ale żebym to ja wiedziała co się pod tą pseudo rozplenicą kryje
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 17:52, 30 cze 2017


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7775
agata19762 napisał(a)
Widzę piękne róże w Twoim ogrodzie. Szczególnie pełne masz posadzone...też bardzo mi się podobają.
Kiedy to wszystko ogarniasz ??? Dla mnie doba jest stanowczo za krótka.


Pozdrówka zostawiam


Nie ogarniam Widzę, że u innych wszystko pięknie podocinane, a u mnie wszystko rozczochrane, ale ich nieułożone fryzurki muszą jeszcze poczekać, bo fryzjer wybiera się na urlop No i chwasty. Staram się ich nie dostrzegać
Czasami trzeba wyluzować, bo człowiek by zwariował.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies