Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Krakus 13:25, 13 maj 2019


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1375
Anitka napisał(a)


Ten kolumnowy będzie przed domem, a ten drugi w końcu zapełni pustą dziurę po jałowcu, z którą od dłuższego czasu się męczę. Będzie tłem dla bordowwych i pomarańczowych dali. Na wionę tulipany pomarańczowe i bordowe. W tym roku to chyba za dali nie będzie widoczny




wjakiej oległości masz tak pi razy drzwi posadzoną tą glediczje od zywopłotu ? bardzo sie korona rozrasta czy ja tniesz?
____________________
Zielonym do góry...
sylwia_slomc... 13:48, 13 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Mnie sie ten stolik już w tej wersji bardzo podoba
Fajnie, że te pieczęcie z przodu dane Ale niech On na siebie uważa lepiej póki co
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anitka 14:08, 13 maj 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Doranma napisał(a)
Dawno mnie tu nie było - moja strata! Idę dalej spacerować po Twoim pięknym, eleganckim ogrodzie ...


Miłego spacerku, tylko dzisiaj deszczowo i zimno, ale wirtualnie może być całkiem przyjemny ten spacerek. Zdjęcia ze słonecznego, sobotniego poranka. Sporo tulipanów jeszcze kwitnie.



____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 14:12, 13 maj 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Agania napisał(a)

Podziwiam stoliczek i eM lubi Ci robić niespodzianki...życzę mu szybkiego
powrotu do zdrowia


Oj żeby tylko takie niespodzianki robił Ale i tak jest kochany

Tulipanowo c.d. do zanudzenia Czosnki tylko się coś ociągają.




____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
greg66 14:25, 13 maj 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Anitko troche mnie u Ciebie nie było więc siedzę od przyjścia z pracy i utknąłem na Twoim ogrodzie Chyba już z 10 raz oglądam ostatnie fotki, no a przecież trzeba poodwiedzać jeszcze inne ogrody

Pieknie
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Anitka 14:45, 13 maj 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Zana napisał(a)



No widzisz, cały czas nie mogę się zdecydować, a u Ciebie niezmiennie mnie zachwycają.
Ta roślinka powyżej to raczej czyściec wełnisty, nie starzec. Chyba.

Obrazek z klonem i tulipanami w tle jest tak cudny, że aż mnie zatkało!


Ja bardzo lubię te moje glediczje i chyba niejedna osoba się pod wpływem tych moich skusiła na zakup Może i kolejna będzie.
Tak to czyściec wełnisty. Tak miałam napisać, a napisałam coś innego Takie mi ostatnio moja głowa płata figle. Pewnie jakbym do szkoły chodziła to nawet jakąś opinie mi by wystawiono


Mnie przy każdym twoim zdjęciu zatyka


____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 15:02, 13 maj 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Krakus napisał(a)


wjakiej oległości masz tak pi razy drzwi posadzoną tą glediczje od zywopłotu ? bardzo sie korona rozrasta czy ja tniesz?


Pi razy drzwi metr z hakiem. Troszkę ją koryguje cięciem, powyżej żywopłotu rośnie nad nim.
Tu widać dwie posadzone.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 15:10, 13 maj 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
greg66 napisał(a)
Anitko troche mnie u Ciebie nie było więc siedzę od przyjścia z pracy i utknąłem na Twoim ogrodzie Chyba już z 10 raz oglądam ostatnie fotki, no a przecież trzeba poodwiedzać jeszcze inne ogrody

Pieknie


Oj to trochę jeszcze posiedzisz Zmykaj inne ogrody oglądać, bo u nie nudy tulipanowe

____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 15:28, 13 maj 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774


____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 15:33, 13 maj 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
sylwia_slomczewska napisał(a)
Mnie sie ten stolik już w tej wersji bardzo podoba
Fajnie, że te pieczęcie z przodu dane Ale niech On na siebie uważa lepiej póki co


Mnie też, tylko jeszcze troszkę praktyczności mu brakuje. Blat potrzebny, bo ziemia będzie się wysypywać otworami pomiędzy deskami. Szufladki na "przydasie" jeszcze będą.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies