Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Stwórz ze mną mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Stwórz ze mną mój ogród

AnnaCh 09:18, 09 lip 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Wyobrażam sobie radość z pierwszego koszenia
A i kosiareczka chyba nówka, sztuka, chrzest miała
Super jak się tak zieleni
____________________
Ania - Malutki pod lasem
paulaa 23:13, 10 lip 2017


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
Johanka77 napisał(a)
O! Jakie zmiany! Idziesz jak burza!
Trawnik supcio! I jaki warzywnik!


Dziękuję warzywnik to jedyne zagospodarowane miejsce i jestem z niego dumna trawka soczyście zieloniutka pięknieje z dnia na dzień.. I moje miejsce relaksu gotowe
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
paulaa 23:17, 10 lip 2017


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
AnnaCh napisał(a)
Wyobrażam sobie radość z pierwszego koszenia
A i kosiareczka chyba nówka, sztuka, chrzest miała
Super jak się tak zieleni


Sąsiadka się śmiała, że kosiliśmy całą rodziną, bo Mati z kablem latał a i mi się kwadrat do skoszenia trafił. Mały dzielnie dopingował z tarasu ))))
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
paulaa 22:24, 11 lip 2017


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
Mam pytanie! - czy jak wyrwę chwasty z korzeniami, przekopię je i rozgrabię, to można je w tej ziemi zostawić, czy trzeba wszystko powybierać? Od strony pola mam już taki łan chwastów, że nie wiem czy się śmiać, czy płakać..
Pytanie nr 2 - czy można te chwasty na kompost czy nie?
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
paulaa 22:06, 30 maj 2018


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
Po roku wracam zeszły rok a w sumie caly czas sie ucze.. Zeszloroczny warzywnik totalna klapa nic nie uroslo ale po nawozeniu jesiennym i wiosennym przekopaniu z obornikiem calkiem ladnie to zaczyna wygladac. Zaopatrzylam sie w koncu w kompostownik wiec za rok bedzie juz w ogole szalenstwo )) z projektem poleglam i zlecilam w styczniu wykonanie koncepcji projektantce krajobrazu. Dla nas totalnych laikow nawet utrzymanie trawy to jest wyzwanie ;-p
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
paulaa 22:12, 30 maj 2018


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
Moj maz "ma gest" jak sypnal trawe nawozem wyszedl perski dywan

ale na szczescie po konsultacji z ogrodnikiem i zakupie siewnika jest juz lepiej
choc wiem ze nie idealnie bo znowu paski wyszly.. W przyszlym roku robimy kratke! ;-P
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
paulaa 22:27, 30 maj 2018


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
Oto moj warzywnik

Juz po pierwszych zbiorach

Pomidorki koktailowe naciapalam za gesto :-/ ale kwiatki maja moze ich szlag nie trafi

Z roslinek wczoraj wsadzilismy 4 klony Globosum

Przed klonami rzad lawendy

Miedzy chodnikiem a parkingiem sa rozplenice i bukszpany (nota bene z grzybem:-/)


A z tylu jest domek na narzedzia i wysialam sloneczniki zeby zaslonic blaszaka ale co z tego wyjdzie to czas pokaze


A z przodu jest nowa drewutnia (maz mi zrobil na urodziny) i bergenie z zurawkami

I tyle
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
paulaa 22:30, 30 maj 2018


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
Moj grzyb na bukszpanie. Na grupie na fb poradzono spalic liscie i obserwowac. Jak sie znowu pojawi to Topsinem psiknac. Tego sie trzymam
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
Johanka77 22:36, 30 maj 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
No proszę! Pięknie Pani!

A perski dywan ubawił mnie do rozpuku

Twoje regularne rabaty bardzo mi się podobają.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
paulaa 23:02, 30 maj 2018


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
Ja tez wlasnie podziwialam Twoje lawendy i nowa rabate.. Ahh ja kiedys tez bede miala tak ladnie
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies