Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Stwórz ze mną mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Stwórz ze mną mój ogród

malinia 21:31, 01 maj 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
Ta włóknine wywal też to przerabialam rok temu
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
paulaa 20:29, 02 maj 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
sylwik69 napisał(a)
Piękna,mało spotykana ale energetyczna elewacja naprawdę fajnie wyszło! działasz szybko i zdecydowanie,więc widać efekty porządeczek masz, cudo ogródek i domek

Dzięki Ci
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
paulaa 14:37, 05 maj 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
Hmmm coś żre moje wszystkie drzewa po kolei
Wszystkie drzewa oprócz klonów są w dziurach.
Na grabach takie dziury, czarne mini gąsiennice i moja mama jeszcze takie coś wypatrzyła



Buk na froncie w dziurach, pissardi w dziurach klony z boku niby nie w dziurach ale te listki jakieś takie flaki ale przecież pada dużo więc nie mogą mieć sucho, porzeczka cała w mszycy a wczoraj zauważyłam na bukszpanach pozwijane te wierzchołkowe listki a w środku taki biały nalot i jakby mszyce..
Wystraszona psiknęłam wszystko Karate Zeon bo nie mam Mospilanu, ale bukszpanów nie zdążyłam bo za późno zauważyłam.
Czy posiadanie ogrodu oznacza ciągłą walkę? Jakim cudem naturalnie rosnące drzewa dają radę? Albo zieleń miejska? Przecież nikt ich nie pryska co miesiąc?
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
Johanka77 15:31, 05 maj 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
paulaa napisał(a)
ooo
Zapraszam na wycieczkę po moim ogródku




Grabowa z sesleriami

Warzywnik z malinami na tyłach






Paula, jest cudnie!!! Z przyjemnością pospacerowałam.

Nie wiem co to za dziadostwo żre Ci liście, ja w ubiegłym roku miałam duże gąsienice.
W tym roku mam plan spryskać wszystko Lepinoxem, jak będę buksy pryskać.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Zana 15:38, 05 maj 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Nooo jakie tu zmiany zaszły. Elewacja ma faktycznie mocno energetyczny kolor, trochę mnie szczerze mówiąc zaskoczyła. W pierwszej chwili taki trochę szok, ale w sumie połączenie z bielą i szarością daję super efekt.
Jak całkiem inaczej wygląda ogród jak już się to wszystko zaczyna zielenić, grabowa z sesleriami super.
Morning Ligt bardzo ładne sadzonki, nie martw się sporo przyrosną. Trawnik bije po oczach.

Nie wiem czy buczkowi nie trzeba by było wbić jakiś bardzo długi palik, żeby mu przewodnik wypionować. Kiedyś ktoś pokazywał zdjęcia właśnie takiego "stawiania do pionu", ponieważ drzewko było już dosyć wysoki to paliki były też sztukowane, mocowane jakoś jeden do drugiego.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Basinkowo 15:52, 05 maj 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 85
Stworzyłaś bardzo ładny ogród! Na dodatek w tak krótkim czasie. Wszystko przemyślane i takie eleganckie. Bardzo mi się podoba Zaznaczam do obserwowanych ponieważ bardzo chętnie będę wracać do Ciebie aby sobie pospacerować po twoim ogrodzie.
____________________
Basiap
Wiolka5_7 17:09, 05 maj 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
Paula pięknie wykorowane rabaty i u Ciebie
Fajne masz te obrzeża z kostki,trawnik zielony no i roslinki Ci ładnie rosną proste linie uwielbiam i ta elewacja super ma kolorki i te donice obsadzone pod kolor....pięknie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
paulaa 17:50, 05 maj 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
Aniu dla mnie też elewacja w pierwszej chwili była dużym szokiem ale myślę, że jest ok i nam odpowiada dzięki za komentarz dot Morning light a co do buka to wiem i pamiętam że miałam palika mu dołożyć tylko tak z tym mi nie po drodze tzn no trzeba kupić palik

Basiu dziękuję za odwiedziny i oczywiście zapraszam ;-* ogród powstał w krótkim czasie ale był długo planowany i wyczekiwany a że ja jestem że chce mieć na już wiec skoro się w końcu fundusze znalazły to musiałam działać teraz mnie tylko stresują te szkodniki wszelakie

Wiolu dzięki ale wyszło że elewacja pod kolor kwiatów a nie na odwrót hihi

PS azalie zbierają się powolutku do kwitnienia
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
paulaa 17:51, 05 maj 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
paulaa 17:57, 05 maj 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
Tak zdiagnozowałam miodówka bukszpanową na moich bukszpanach!!! Muszę jutro się wybrać koniecznie po Mospilan..
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies