Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Stwórz ze mną mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Stwórz ze mną mój ogród

Nowa12 07:55, 30 kwi 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
paulaa napisał(a)
Kilka zdjęć z ostatnich dni
Mój nowy nabytek

Moja magnolia w końcu w rozkwicie

Rabata okorowana

Seslerie pod grabami wsadzone ale jeszcze nie do końca wyściółkowame ale nie mam zdjęcia, front teraz woła o pomstę do nieba straszy podartą włókniną i jest totalnie nie do pokazania :-/ natomiast ogród zyskał dzięki elewacji, zrobiło się energetycznie


Pięknie masz podświetlony domek.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
pawel2806 11:10, 30 kwi 2019


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
elewacja rewelacja kolor drewnopodobny nie dla mnie ( wolę werscję grafitowy bunkier ) ale całość wygląda świetnie, czekam na decyzję ostateczną frontowej
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
lindsay80 21:22, 30 kwi 2019


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Domek wyszedł super!
A w ogrodzie niech się tylko to wszystko co posadziłaś rozrośnie to będzie świetny efekt!
____________________
Tu ma być ogród :)
paulaa 21:48, 30 kwi 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
Heh wiem kolor drewnopodobny wyszedł dość kontrowersyjny ale myślę że naprawdę dodał wigoru otoczeniu i taki plus że można przemalować jak mi się znudzi. Jak deska była jeszcze biała to była taka petarda ale dom ogólnie taki smutas więc nie żałuję tego kroku dziś szaleliśmy z oświetleniem z tyłu, z kopaniem kabla pod podświetlenie buka, a dzisiejszy dzień był taki pechowy, że nawet nie zaliczę ile figli nam spłatał. Mąż pojechał po kratki na clematis A ja byłam w szkółce. Kupiłam miskanty morning light i chyba nie będę oryginalna - kosodrzewiny. Niestety zrezygnowałam z bukszpanów bo u Edyty już jest ćma a to całkiem niedaleko i się boję.. Trochę popłynęłam przy wsadzaniu roślin... no więc korzystając z okna pogodowego był czas na robotę a nie robienie zdjęć. Biję się z myślami czy czekać na kamień czy jednak zasypać korą... Byłoby już ładnie ale znowu to wszystko zawieje wiatr.
Mam tylko takie zdjęcie na szybko mojego buczka a w tle w sumie już wsadzone rośliny
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
adkawi 22:53, 30 kwi 2019


Dołączył: 13 wrz 2015
Posty: 524
Witaj Paula bardzo ładny zgrabny domek .Mnie sie podobaja takie kolory na elewacji.Zaczynasz tworzyć fajny ogród .Kibicuje i trzymam kciuki za dalsze prace
____________________
Adrianna
paulaa 23:35, 30 kwi 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
adkawi napisał(a)
Witaj Paula bardzo ładny zgrabny domek .Mnie sie podobaja takie kolory na elewacji.Zaczynasz tworzyć fajny ogród .Kibicuje i trzymam kciuki za dalsze prace

Witam Cię u mnie i dziękuję ;***
Tak ostatnio naoglądałam się przeróżnych zachwycających ogrodów i stwierdziłam, że mój nie jest chyba zachwycający ale jednocześnie mam w sobie jakiś spokój i akceptuję to a może kiedyś zachwyci.. A przede wszystkim jest mój i od początku do końca taki jak chcę. Dziękuję za miłe słowa :-*
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
paulaa 23:37, 30 kwi 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
lindsay80 napisał(a)
Domek wyszedł super!
A w ogrodzie niech się tylko to wszystko co posadziłaś rozrośnie to będzie świetny efekt!

:-*** nawet nie wiesz ile dla mnie znaczy Twoja opinia, dziękuję
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
sarenka 08:39, 01 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
paulaa napisał(a)

Witam Cię u mnie i dziękuję ;***
Tak ostatnio naoglądałam się przeróżnych zachwycających ogrodów i stwierdziłam, że mój nie jest chyba zachwycający ale jednocześnie mam w sobie jakiś spokój i akceptuję to a może kiedyś zachwyci.. A przede wszystkim jest mój i od początku do końca taki jak chcę. Dziękuję za miłe słowa :-*
u Ciebie już jest jest ogarnięte, rabaty wyznaczone, rośliny posadzone. Już jest fajnie,a za rok czy dwa jak podrosną będzie naprawdę fajnie.
Też mówię sobie,że mój ogródek jest mój, że własnymi recami go robię,a nie że przychodzi firma o pyk pyk zrobione w tydzień. U mnie parę lat robię i ejst dopiero minimum, ale to albo funduszy brak albo pomysły nie przychodzą do glowy, sił brak też bo jednak nie mam krzepy jak chłop żeby robić te najcięższe prace. U mnie potrwa jeszcze zanim będzie taki porządek jak u Ciebie, ale to mój ogródek i go akceptuję
____________________
Magda W samym sloncu
paulaa 09:59, 01 maj 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
porobiłam zdjęcia ale niestety żadne nie chce się wgrać
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
sarenka 10:01, 01 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
paulaa napisał(a)
porobiłam zdjęcia ale niestety żadne nie chce się wgrać
z telefonu czy z komputera? Często tak mam z telefonu, z kompa idzie lepiej.
Jednak to główny powód,że mało zdjęć dodaje bo mało kiedy komputer włączam
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies