Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Stwórz ze mną mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Stwórz ze mną mój ogród

paulaa 12:30, 06 maj 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
Aaaa jeszcze hortensje bukietowe mi coś żre!!! ;-(
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
paulaa 15:22, 06 maj 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
No dobra Aniu opalikowałam buka! Może tak być??

Popsikałam karate bukszpany i hortensje zobaczymy co z tego będzie..
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
Zana 15:33, 06 maj 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Paula no super, jeszcze bym mu jednak przewodnik na samej górze do palika przywiązała, żeby w pionie rósł. Chyba, że ze zdjęcia źle widzę i to co na samej górze przewiesza się na bok to nie przewodnik.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 15:33, 06 maj 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
A o hortensjach dopiero co Mrokasia pisała, że też jej coś zżera.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
mrokasia 15:37, 06 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Hej Paula, jestem u Ciebie pierwszy raz ale zanim sobie obejrzę Twoje włości to muszę powiedzieć, że własnie u siebie pisałam, że coś mi żre moje hortki Mont Blanc. Mam podobne uszkodzenia - jakby zjedzone czubki pąków liściowych. Myślałam, że to któryś mój kot i otoczyłam hortki siatką ale rozsypałam też środek na ślimaki, bo one przyszły mi do głowy. Przy czym dotyczy to tylko 2 sztuk, reszta w porządku. Gdyby coś się u Ciebie wyjaśniło - daj znać, będę zaglądać.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
paulaa 17:24, 06 maj 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
Zobaczę czy do końca go podwiązałam, kurczę on wysoki jest nawet nie sąsziłam że aż tak..
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
pawel2806 22:11, 06 maj 2019


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
u mnie annabelle zjadają ślimaki
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
paulaa 23:50, 06 maj 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
pawel2806 napisał(a)
u mnie annabelle zjadają ślimaki

Kurcze czyli jeszcze muszę coś kupić na ślimaki.. A byłam dziś w LM ale u mnie nigdy ie było ślimaków...
A takie z muszla i czy bez?
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
paulaa 13:42, 07 maj 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
Eh ta frontowa zaczęła mnie męczyć tzn ta z tymi ML. Jednak to tam jest jakoś bez pomysłu żal mi wyrzucić wrzosy ale one tam tak nie wyglądają.. Dobrze ze czekam cały czas na kamień bo jakbym to zasypala to by był dramat. W sumie najbardziej chyba reprezentacyjna rabata a taka bez pomysłu. Tylko te ML mi się tam podobają.. Ta ketmia mi tam psuje szyki.. Może ją spowrotem pod kolumnę przesadzić.. Tam mi nie zawadzała a tu w oczy kłuje suchy badyl chyba jutro kierunek szkółka i trzeba doprowadzić do porządku ten przód. Tylko pomysłu jeszcze do końca brak.
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
paulaa 13:51, 07 maj 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
Uwaga będą koszmarki, PS wiem szmata do wywalenia to jest tymczasówka


Dokupiłam sobie jeżówki w biedrzy ale okazało się że w opakowaniu zeschn
ięte kłącza byłam w LM i to samo.. Czy one jeszcze ożyją czy w kosz? Posadziłam je do doniczek w domu bo stwierdziłam, że jak miałyby przeżyć to łatwiejszy start w ciepłym domu ale coś czarno to widzę...
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies