Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czubajkowy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czubajkowy Ogród

Doranma 10:38, 03 sie 2017


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
AsiaK_Z napisał(a)
Zapach i do mnie doleciał lubię to


____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
sylwia_slomc... 16:30, 03 sie 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Ciekawy ten z kolorowymi listkami
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ogrodula 14:10, 04 sie 2017


Dołączył: 30 sty 2017
Posty: 643
Cieszę się że do Ciebie zajrzałam piękny przemyślany ogród, aż nabrałam ochoty na floksy.
____________________
ula sosnowy raj i nie tylko ula
Doranma 22:08, 04 sie 2017


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ciekawy ten z kolorowymi listkami


Wiosną chętnie uszczknę Ci kawałeczek, jeśli chcesz
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 22:10, 04 sie 2017


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
ogrodula napisał(a)
Cieszę się że do Ciebie zajrzałam piękny przemyślany ogród, aż nabrałam ochoty na floksy.


Witaj, cieszę się z Twoich odwiedzin i zapraszam jak najczęściej To ciekawe, że odbierasz mój ogródek jako przemyślany - będę musiała nad tym pomyśleć ... Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do sadzenia floksów!
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 22:17, 04 sie 2017


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Zdjątko - jednym na dobranoc, innym na dzień dobry



Gołe miejsce czeka na obsadzenie - ale czym?
Trawa na dosianie - ale kiedy?
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
gosika67 22:19, 04 sie 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Witaj, pięknie u Ciebie, ogród w moim klimacie.Ja też w sąsiedztwie nie mam pokrewnej duszy, dobrze,że moje siostry są tak zakręcone jak ja na punkcie ogrodu,a do tego zaraziłyśmy naszych mężów.
A skąd taka tabliczka? Muszę sobie gdzieś skombinować z moją nazwą.Pozdrawiam serdecznie,Gonia
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
gosika67 22:23, 04 sie 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Dorota zaczarowałaś mnie, uwielbiam takie fotki.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Doranma 22:25, 05 sie 2017


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
gosika67 napisał(a)
Witaj, pięknie u Ciebie, ogród w moim klimacie.Ja też w sąsiedztwie nie mam pokrewnej duszy, dobrze,że moje siostry są tak zakręcone jak ja na punkcie ogrodu,a do tego zaraziłyśmy naszych mężów.
A skąd taka tabliczka? Muszę sobie gdzieś skombinować z moją nazwą.Pozdrawiam serdecznie,Gonia


Witam Cię serdecznie Cieszę się, że spodobało Ci się u mnie
Jesteś szczęściarą, skoro w najbliższym gronie rodzinnym dzielisz swoją pasję. Często byłam świadkiem takich historii, gdy ktoś stawał się właścicielem ogrodu lub działki, na początku mówił, że tylko trawka, a potem ... wsiąkał w pełni w sadzenie, kupowanie, przycinanie... podejrzewam, że tak też było z Waszymi mężami, super
Tabliczkę zamówiłam u blogowej koleżanki, pochwal się, gdy zdecydujesz się wykonać taką też dla siebie, ciekawa jestem jak będzie wyglądała (http://aqratnie.blogspot.com/)
No i oczywiście zapraszam częściej
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 22:37, 05 sie 2017


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Miałam dziś cudowny dzień, wyczekany już od niedzieli Słoneczny, ciepły, ale bez upału i spędzony wśród moich roślinek Woda opadła, więc bez przeszkód można było działać to i owo. A było co, bo przez ten miniony mokry i gorący tydzień wszystko bardzo porosło, zwłaszcza to, co niechciane No i oczywiście chodzić, oglądać, wąchać, podziwiać
Zakwitł pierwszy kwiatek guzikowca - nie sądziłam, że jest aż tak zjawiskowy.



W tle za guzikowcem widać sylwetkę sadźca, szaleje w tym roku, przekroczył już dwa metry, a nie rozwinął jeszcze przecież kwiatów.



Moje maleństwo



____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies