Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czubajkowy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czubajkowy Ogród

Doranma 17:55, 06 sie 2017


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Radziu2013 napisał(a)
A ta roslinka to nie krwiściąg? Tak trochę podobna


No właśnie! Uratowałeś moją niepamięć Chodziło mi po głowie, że coś z krwią w nazwie, ale nie krwawnik, nie krwawnica... krwiściąg! Dzięki Może się rozrośnie i ściągnie mi do ogródka motylki modraszki
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 17:58, 06 sie 2017


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
gosika67 napisał(a)
To tak jak ja, pazerność nasza nie zna granic. W ub.r. gdy były targi ogrodnicze, to 3 razy jeździłam a pojechałam tylko po miniaturowe berberysy. Ot człowiek głupi i gdzie to sadzić? Zaczarowałaś mnie niektórymi roślinami i pewnie będę się za nimi rozglądać i jak zwykle "chciejstwo".


Ha, ha, jak ja to rozumiem Mam coroczną wystawę ogrodniczą niedaleko domu i co roku obracam dwa razy, a i tak wracam zwykle sfrustrowana, że nie udało mi się kupić tego, co sobie upatrzyłam, bo ktoś mnie ubiegł. Od początku roku mam zawsze ten termin zanotowany w kalendarzu i nic z nim nie konkuruje, teraz już też rozmyślam, co ciekawego będzie za miesiąc na wystawie
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 18:59, 06 sie 2017


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Nie lubię mieszkań i ogrodów, w których wystarczy jeden rzut oka, by wiedzieć, co w nich jest. Są niewątpliwie bardzo eleganckie, ale ... nudzą mnie Lubię, gdy można wciąż i wciąż odnajdywać nowe detale i się nimi cieszyć. Lecz musi być w kompozycji zachowany umiar, harmonia. I to jest właśnie najtrudniejsza sztuka, której wciąż się uczę i uczę, i uczę ...


____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
hanka_andrus 19:08, 06 sie 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Muszę sprawdzić kiedy u mnie kiermasz jesienny. Dzięki za przypomnienie.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Radziu2013 19:15, 06 sie 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Doranma napisał(a)


No właśnie! Uratowałeś moją niepamięć Chodziło mi po głowie, że coś z krwią w nazwie, ale nie krwawnik, nie krwawnica... krwiściąg! Dzięki Może się rozrośnie i ściągnie mi do ogródka motylki modraszki


Nie ma za co
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Katkak 19:41, 08 sie 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Witaj Dorotko. Masz piękny ogród, taki swobodny i radosny. Przeuroczy. Fajnie, że nie jest w jakieś sztywne ramy zamknięty. Pięknie i sielsko. Można naładować w nim bateryjki - to się czuje . Pozdrawiam. Co do altanki podesłałam Ci linka na priv .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Doranma 00:13, 15 sie 2017


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Katkak napisał(a)
Witaj Dorotko. Masz piękny ogród, taki swobodny i radosny. Przeuroczy. Fajnie, że nie jest w jakieś sztywne ramy zamknięty. Pięknie i sielsko. Można naładować w nim bateryjki - to się czuje . Pozdrawiam. Co do altanki podesłałam Ci linka na priv .


Kasiu, bardzo dziękuję za ciepłe słowa i za wiadomość o altance - trochę mnie tu nie było i nie wiedziałam, że tyle dobra na mnie czeka
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 16:35, 26 sie 2017


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Pełnia lata w Czubajkowym rozleniwia I nie żal mi tego lenistwa, bo zaraz przyjdzie wrzesień, zaczną się jesienne prace, dzień krótszy i następne błogie lenistwo w ciepłym słoneczku dopiero za rok



Floksy nadal słodko pachną, rabatka przy ganku wypełnia się stopniowo ...



____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 16:40, 26 sie 2017


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Niedługo będę tutaj dosadzała krokusy - już sobie wyobrażam wiosenny widok z ganeczku na pierwsze plamy kolorów budzącego się ogródka





Hortensje nabierają objętości, zmieniają stopniowo barwy.

____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 16:43, 26 sie 2017


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372




Doskonale piękne rośliny w niedoskonałych zestawieniach

____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies