Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czubajkowy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czubajkowy Ogród

greg66 18:55, 07 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Dorotko odpoczywamy? ja też mam urlop i leżę
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Doranma 21:59, 07 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
hankaandrus_44 napisał(a)
Ja niby mam wolne, ale leniuchowanie w ogrodzie zacznę jak uporam się z borówkami. Mimo suszy mam ich mnóstwo! Całe szczęście , że ptaszki pomagają mi w zbiorach.

Miłego odpoczynku.
Zajrzę do Ciebie jak powiesz, że czas na odwiedziny.


Haniu, borowek jest tak dużo, że z przyjemnością obdarzam nimi tych, którzy swoich krzaczków nie mają ☺ Gorzej ze zrywaniem, bo nie lubię tego robić ...
Dziś było parno i duszno, zapowiadali silne burze, zostałam więc w domu. Dzień upłynął na porzadkach, bo gdy jest działka to nie ma czasu na dom. Upiekłam też ciasto, więc jutro zajrzyj koniecznie ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 22:01, 07 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Katkak napisał(a)
Dorcia jak cudnie. Jeszcze tydzień i ja też rozpocznę wytęskniony urlopik. Ten serwisik masz zjawiskowy. Jak z Alicji w krainie czarów


Ty jesteś cała bajkowa - takie skojarzenia możesz mieć tylko Ty ☺☺☺ Gdyby był w miniaturze, to pasowałby do Twoich zakątków ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 22:02, 07 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
sylwia_slomczewska napisał(a)
Super wakacje we własnym ogrodzie, też tak lubię


Wakacje lubię zawsze i wszędzie, tylko czemu są takie krótkie? ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 22:03, 07 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Rumianka napisał(a)
Ach jak przyjemnie... Miłego urlopu.


Dziękuję ☺ Miło mi, że wpadłaś!
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 22:04, 07 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Dorota123 napisał(a)
Życzę przyjemnego urlopowania w Twoim pięknym świecie.


Dziękuję, Dorotko!
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 22:06, 07 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
bogumila napisał(a)
Przebiegłam przez Twój wątek od początku...jesteś właścicielką bardzo urokliwego zakątka.Takie lubię.Pozdrawiam.


Moja droga, jest mi bardzo miło, że poświęciłaś czas na przejrzenie mojego wątku. I że zrobił na Tobie dobre wrażenie ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 22:09, 07 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
anpi napisał(a)
Hej Dorotko! Urlop w takich okolicznościach to bajka Szkoda że nie jesteśmy sąsiadkami chętnie przysiadłabym z Tobą na tej Twojej ławeczce, bądź posiedziałybyśmy na mojej,bo też jestem na urlopie i próbuję korzystać z wszystkich wypoczynkowych miejsc w ogrodzie częściej niż zwykle


Dobrze, że napisałaś "próbuję" - i jak Ci to wychodzi? ☺ Moje próby lwniuchowania skończyły się wnioskiem, że najbardziej relaksuje mnie pielenie ☺☺☺☺ Na ławeczkę zapraszam, wówczas i ja z Tobą przysiądę ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 22:10, 07 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
AniazUroczyska napisał(a)

Dziękuję Dorotko. Grill udany, bo samopoczucie akurat było znośne.
Do kiedy urlopujesz?


Do końca przyszłego tygodnia. I nie mogę uwierzyć, że jutro już czwartek ...
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 22:12, 07 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Gosialuk napisał(a)
Miłego wypoczynku. Ja już wróciłam ze swojego i ponieważ dziś popołudnie burzowe, zostaliśmy w domu i mogę pobuszować trochę po ogrodowisku. Floksy cudne.


Mieliście burze? U nas cały dzień niebo było zamglone, słońce piekło ale burzy ani widu, ani słychu, co mnie ucieszyło. Wzięłam się więc za odkopywanie mieszkania i gotowanie, by mieć prowiant na kolejne działkowe dni ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies