Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czubajkowy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czubajkowy Ogród

Doranma 22:01, 05 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Katkak napisał(a)
Dorcia zapomniany kwiatuś to mydlnica lekarska, mam od Sylwii. Zbiory csłkiem zacne. Też uwielbiam jak słońce prześwieca przez listki buraczków . Uważam buraka zs świetną roślinę ozdobną.


Kasiu, dziękuję za przypomnienie nazwy ☺ Muszę poczytać co z nią można fajnego zrobić ☺ Na razie zdobi ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 22:03, 05 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Kindzia napisał(a)


Czyli młódka Pół wieku to ja już obchodziłam parę lat temu

Pochwały jak najbardziej Ci się należą


Jak większość z nas, wewnętrznie czuję się baaardzo młoda ☺☺☺ Tylko zupełnie nie rozumiem czemu otoczenie tego nie zauważa, a lustra pokazują kogoś z odległej przyszłości ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 22:04, 05 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Waclaw napisał(a)


Lubię floksy. W takiej masie tym bardziej


Wygląd jak wygląd, ale ten zapach!!! ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 22:05, 05 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
anabuko1 napisał(a)
Cudny kolorek floksika
Owocowe zbiory , bardzo smakowite. Ja w tym roku krzewy przesadzałam i prawie owoców nie mam.


Ale za rok na pewno zapełnisz spiżarnię ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 22:06, 05 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
marba napisał(a)

Smakowita fotka.


Proszę się częstować ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
bogumila 22:08, 05 sie 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Przebiegłam przez Twój wątek od początku...jesteś właścicielką bardzo urokliwego zakątka.Takie lubię.Pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Doranma 22:09, 05 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
AniazUroczyska napisał(a)


A pewnie,że młódka! Jednak dojrzała ogrodniczka, bo zbiory udane! Pod drugą częścią Twojej wypowiedzi Kindziu - też się podpisuję!
Dorotko, pamiętam o ratach, o tym ,że trzymasz mnie za słowo Musisz jednak trochę poczekać, aż się trochę ogarnę czasowo i sił nabiorę. Od poniedziałku byłam w domu, lekarze, badania, sprzątanie, zakupy itp.- taki kołowrót! Dziś o 21 udało nam się znowu dotrzeć na działkę. Cieszę się ,że się udało, bo mąż ledwo żywy , złamany grypą lub czymś grypopodobnym A przed nam grill imieninowy!


Jak Wasze zdrowie? Grill na pewno udany - w takich dzikich okolicznościach przyrody nie mogło być inaczej ☺ Aniu, imieninowo jeszcze - wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, jakie wiążesz z uroczym Uroczyskiem ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
anpi 22:52, 05 sie 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Hej Dorotko! Urlop w takich okolicznościach to bajka Szkoda że nie jesteśmy sąsiadkami chętnie przysiadłabym z Tobą na tej Twojej ławeczce, bądź posiedziałybyśmy na mojej,bo też jestem na urlopie i próbuję korzystać z wszystkich wypoczynkowych miejsc w ogrodzie częściej niż zwykle
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
AniazUroczyska 00:28, 06 sie 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Doranma napisał(a)


Jak Wasze zdrowie? Grill na pewno udany - w takich dzikich okolicznościach przyrody nie mogło być inaczej ☺ Aniu, imieninowo jeszcze - wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, jakie wiążesz z uroczym Uroczyskiem ☺

Dziękuję Dorotko. Grill udany, bo samopoczucie akurat było znośne.
Do kiedy urlopujesz?
Gosialuk 17:44, 07 sie 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5306
Miłego wypoczynku. Ja już wróciłam ze swojego i ponieważ dziś popołudnie burzowe, zostaliśmy w domu i mogę pobuszować trochę po ogrodowisku. Floksy cudne.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies