Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czubajkowy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czubajkowy Ogród

anpi 22:32, 13 wrz 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8020
Trawki Ci się Dorotko rozszalały,nie mówiąc już o sadźcu Jakaś ulewa niegroźna by się u nas przydała bo nic nie padało od ponad miesiąca.Fajny ogóreczek,muszę coś o nim poczytać
Ładne widoczki późno letnie!Oby pogoda pozwoliła cieszyć się nimi jak najdłużej
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Doranma 22:38, 13 wrz 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
anpi napisał(a)
Trawki Ci się Dorotko rozszalały,nie mówiąc już o sadźcu Jakaś ulewa niegroźna by się u nas przydała bo nic nie padało od ponad miesiąca.Fajny ogóreczek,muszę coś o nim poczytać
Ładne widoczki późno letnie!Oby pogoda pozwoliła cieszyć się nimi jak najdłużej


Bardzo jestem ciekawa jaka będzie jesień. Prognozy pokazują na ten tydzień więcej opadów, ale czy się sprawdzą? To co padało wiosną i latem, pozwoliło jedynie roślinom przetrwać, ale ponieważ staram się w ogrodzie sadzić głównie rośliny wilgociolubne, to wiele z nich ucierpiało. No ale człowiek woli dla siebie słoneczko, niż deszcz I właśnie na słońce jutro liczę. Dam znać, jak smakują te ogóreczki - jutro planuję pierwszy zbiór :0
Pozdrawiam!
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
anpi 22:46, 13 wrz 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8020
Ciekawe czy w środku ogórki wyglądają tak samo jak nasze? Masz je z nasionek?
Ja też kocham słoneczko i liczę na piękną złotą jesień ,a deszczyk nocą niech popada
Jutro też planuję ogródkowo,więc ciepełko wskazane
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Milka 05:06, 14 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Doranma napisał(a)
Niepostrzeżenie przechodzimy z lata do jesieni ...


Ach, jak romantycznie i pięknie.
Jesień u progu, roboty będzie full w ogrodzie, ja mam stale tyły.
Prognozy mówią, że po niedzieli zimno, nawet śnieg i mróz, uff. A mogłoby tak koło 20 być jeszcze. Może jeszcze ciut ciepła będzie.
Fajny urlop w ogrodzie miałaś, spokojny i relaksujący.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
KasiaBawaria 07:51, 14 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Cukinia potrzebuje duzo wody, niestety. Moja w tygodniu rodzila 3-4 owoce, duze. Moze twoja ziemia za kwasna jest?

____________________
Zapraszam na kawe
Waclaw 20:43, 15 wrz 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
Doranma napisał(a)


Ten potwór, gdyby nie był wiązany stopniowo w miarę swojego wzrostu, rozłożyłby się tak, że zająłby wiele metrów kwadratowych. Ogromny pomimo suszy. To naprawdę silna roślina.


imponujący
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Anda 20:51, 15 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Cudne późne lato u Ciebie Sadziec potężny.
Sliczne masz róże.

Mini ogórków nie mam, ale dojrzałe są jak mają ok. 2-4 cm. Najlepiej smakują młode ogóreczki.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Katkak 20:56, 15 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
robi wrażenie ten sadziec. Świetna bylinka
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
AniazUroczyska 21:51, 29 wrz 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Dorotko, od dawna się nie pokazujesz, zaczynam się martwić, czy u Ciebie wszystko w porządku?
Doranma 22:32, 30 wrz 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
AniazUroczyska napisał(a)
Dorotko, od dawna się nie pokazujesz, zaczynam się martwić, czy u Ciebie wszystko w porządku?


Kochana, wzruszyła mnie Twoja troska o mnie! Dziękuję ☺ Wszystko w porządku, tylko czasu za mało na przyjemności, jakoś ciągle senna ostatnio chodzę, jak to na jesieni ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies