Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czubajkowy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czubajkowy Ogród

Doranma 00:23, 30 cze 2020


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
ElaS napisał(a)
Z przyjemnością zajrzałam do Twojego magicznego ogrodu
Mam u siebie Guzikowca, o to wpływ Twojego czarowania. Prawie udechł tej wiosny. Jednak wypuszcza listki, będzie żył. Czy zakwitnie? No, nie wiem. Zostanie u mnie z myślą o Czubajkowym Ogrodzie


Eluś, jak mi miło ☺ Nie sadziłam, że taka wpływowa jestem Guzikowcem się nie przejmuj, on późno wiosną startuje, jestem przekonana, że zakwitnie.
A ja gdy widzę gdzieś malwy, to myślę o Tobie - ciekawe dlaczego?
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 00:24, 30 cze 2020


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Anda napisał(a)


Hahaha Sprawdziłam, co to tarczownica, to Darmera Widziałam wczoraj Astilboides i się nią zasugerowałam widząc Twą tarczownicę Liliowiec i Liriope doskonale z daleka imitują hakone Liriope bardzo lubię, ma prześliczne kwiaty. Bardzo ładna kompozycja.


Urocza pomyłka I jeszcze raz dziękuję za pochwały ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 00:24, 30 cze 2020


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Waclaw napisał(a)
pięknie

Dziękuję ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
AniazUroczyska 01:12, 30 cze 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Doranma napisał(a)


Fajnie że jesteś, od razu pomęczymy pytaniami Co to za kwiatki na załączonym obrazku? Jakie masz odmiany powojników?
Samowolka w ogrodzie bardzo sympatycznie się prezentuje!
Naparstnice- u mnie pierwszy rok , zauroczyły mnie , mam kilkanaście na łączce, a 2 rzeczywiście wyrosły w dziwnych miejscach np. w cieniu tuż przy sośnie.
Katkak 07:16, 30 cze 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Stęskniłam się już zs Twoim urokliwym ogrodem. Takimi widokami trzeba się dzielić.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Doranma 07:39, 30 cze 2020


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
AniazUroczyska napisał(a)


Fajnie że jesteś, od razu pomęczymy pytaniami Co to za kwiatki na załączonym obrazku? Jakie masz odmiany powojników?
Samowolka w ogrodzie bardzo sympatycznie się prezentuje!
Naparstnice- u mnie pierwszy rok , zauroczyły mnie , mam kilkanaście na łączce, a 2 rzeczywiście wyrosły w dziwnych miejscach np. w cieniu tuż przy sośnie.


Aniu ☺ Pierwsze pytanie jest proste - to jaśminowiec virginal. Ale drugim mnie zaskoczyłaś - nie wiem jakie mam powojniki Kupiłam i posadziłam wiele, przetrwało niewiele, niektóre okazały się nie tym czym miały być. I nie mam ich nigdzie spisanych w jednym miejscu - no to mnie nakryłaś ...
Naparstnica to taki mój kwiatek z dzieciństwa, wykorzystywałam jego dzwonki do zabawy, nikt mi nie mówił wówczas że trujące. ..
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 07:40, 30 cze 2020


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Katkak napisał(a)
Stęskniłam się już zs Twoim urokliwym ogrodem. Takimi widokami trzeba się dzielić.


Kasiu, to bardzo miłe, dziękuję ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 10:27, 30 cze 2020


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Pierwszy dzień po powrocie i już przesiedziałam do pierwszej w nocy ... ech! A i tak nie zdołałam złożyć wszystkich rewizyt. Ogrodowisko jest bardzo silną pokusą, znowu będzie trudno o rozsądek

No to trochę różyczek

____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 10:30, 30 cze 2020


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372


Zaczynają kwitnąć zeszłoroczne nabytki. Tylko błagam, nie pytajcie mnie o nazwy - ściąga została na działce

____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
anpi 10:30, 30 cze 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116
Dorotko, cieszę się, że wróciłaś tu ze swoim letnim ogrodem w ferworze różnych życiowych spraw. I jak miło że mnie odwiedziłaś, choć wirtualnie Mnie też ostatnio życia wykorzystuje na maksa. I choć czasem wrzucę fotki,to na pogaduszki brak czasu. Często zwyczajnie zasypiam nad laptopem, gdy próbuję późno nadrobić zaległości forumowe i zapewniam że to nie z nudów.
Brakowało mi Twojego białego domku i jego otoczenia Ale się wszystko zagęściło, niedługo domek będzie mało widoczny
Twoja tarczownica olbrzymia. Moją muszę przesadzić, bo już kolejny rok ma zaledwie dwa liście i jeszcze nie kwitła. Ma po prostu za ciasno
Pięknie masz i tak naturalnie Siałaś jakieś warzywka?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies