Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czubajkowy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czubajkowy Ogród

Doranma 16:36, 04 mar 2021


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Jakoś się tak cieplej robi, gdy się spogląda na letnie obrazki, prawda?

____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 16:44, 04 mar 2021


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372


Niesamowite jak wszystko porosło... Pamiętacie może, jak bardzo się starałam poszerzyć ścieżkę Będzie w tym roku co przycinać, dzielić



Z tym panem też będzie trzeba powalczyć, by mi nie zniszczył magnolii



A z pięknym, acz inwazyjnym miskantem cukrowym walczę już po kawałeczku od kilku sezonów
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 16:49, 04 mar 2021


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
W październiku pojawiły się bardzo wyczekiwane kwiatki - brokułu gałązkowego Niestety, nie przetrwał zimy. Ale co się dziwić, skoro nawet jarmuż nie wytrzymał lutowej mieszanki mrozu i słońca.



Jesień znowu była bajecznie kolorowa

____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 16:56, 04 mar 2021


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372


Najradośniejszy dzień minionej jesieni, to niespodzianie moje urodziny w ogrodzie - roześmiane dzięki fortelowi koleżanki



Listopad postrącał liście z drzew, ale niestrudzenie częstował kolorami traw

____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 17:04, 04 mar 2021


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372


I kwiatkowymi niespodziankami



A w grudniu zostało tylko wspomnienie lata w słoiczkach i płatki ostatnich róż na stole. Moje tegoroczne odkrycie, to morele w towarzystwie mięty - mniam





I tym oto sposobem uznaję, że temat dziwnego sezonu 2020 został nadrobiony i zamknięty. A teraz już tylko czekamy na nowe
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 17:05, 04 mar 2021


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Anda napisał(a)
U Ciebie nasionek mnóstwo czeka, a ja w tym roku tylko pomidory wysiewam. Wena mnie opuściła i klops
Wiosna u mnie się juz obudziła i to jest jakiś fajny promyk słońca z nadzieją na lepszą przyszłość.


U mnie na razie skończyło się na niekontrolowanych nasionkowych zakupach
Biegnę zobaczyć u Ciebie to obudzenie wiosny!
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Gosialuk 18:18, 04 mar 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Cześć Dorotko
Skrócona ta relacja, ale dobrze że jesteś.
Jeszcze trochę zimno i wietrznie na prace ogrodowe, ale się rozkręcimy szybciutko.
Ja też jeszcze nic nie posiałam. Pewnie teraz jak pojadę, to do doniczek wysieję byliny wymagające stratyfikacji i zostawię na zewnątrz. A nuż się uda.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
hankaandrus_44 18:59, 04 mar 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Witaj Dorotko, fajnie że przyleciałaś razem z żurawiami. Zawsze miło widziec znajomych ponownie w ruchu. Powodzenia w sezonie.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Gardenarium 19:31, 04 mar 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ładny listopad, ale pokaż wiosnę z zeszłego roku
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Alija 19:45, 04 mar 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
Doranma napisał(a)
Ale jeszcze chwileczka, jeszcze momencik i będzie się można delektować Może nie od razu sierpniowym bukietem ... Ale zapachami, lekkim wietrzykiem na twarzy, śpiewem ptaków, twarzą wolną od maseczki ... Póki więc nie mam czego pokazywać na bieżąco, to wstawię kilka fotek z czasu, gdy mnie tutaj nie było





Jakie kolorowe, słoneczne, radosne zdjęcia. Tego nam trzeba!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies