Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czubajkowy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czubajkowy Ogród

Doranma 17:43, 16 lip 2020


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 17:45, 16 lip 2020


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372


Niektóre rudbekie podobają mi się nie mniej niż jeżówki.

____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 17:47, 16 lip 2020


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372


Piołun posadziłam w warzywniku, ale jest tak ładny ze swoimi srebrnymi ażurowymi liśćmi, że chyba przeniosę na rabatę.

____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 17:50, 16 lip 2020


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372


Planowałam sobie cichutko, że może dzisiaj po pracy wyskoczę na 2 godzinki pozrywać owoców, ale od rana jest pochmurno, pada, lepiej zostać w domu. Na szczęście do soboty już bliziutko, może nadchodząca będzie bardziej pogodna.
Pozdrawiam Was
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
sylwia_slomc... 19:28, 16 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Ten sezon idealny jest dla guzikowców, wody im nie brakuje. Sadziec piękna strukturalna roślina, śliczną kępę masz, najbardziej mi się ten u Ciebie podoba z tych co widziałam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anabuko1 19:48, 16 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23509
Doranma napisał(a)


Piołun posadziłam w warzywniku, ale jest tak ładny ze swoimi srebrnymi ażurowymi liśćmi, że chyba przeniosę na rabatę.


Piękny zestaw kwitnących roślin.
jeóżwki, floksy, hortensja,,,wszystko bardzo łądne
Mam taki sam liliowiec.Co to za odmiana ??
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Doranma 22:32, 16 lip 2020


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ten sezon idealny jest dla guzikowców, wody im nie brakuje. Sadziec piękna strukturalna roślina, śliczną kępę masz, najbardziej mi się ten u Ciebie podoba z tych co widziałam


Dziękuję w imieniu sadźca ☺ Mnie jego siła witalna i wielkość już trochę przerasta ☺ Ale bardzo go lubię właśnie w tej fazie, gdy stanowi jeszcze zwartą kępę
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 22:35, 16 lip 2020


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
anabuko1 napisał(a)

Piękny zestaw kwitnących roślin.
jeóżwki, floksy, hortensja,,,wszystko bardzo łądne
Mam taki sam liliowiec.Co to za odmiana ??


Jednym słowem bogactwo lata ☺
Kochana, nie mam pojęcia, ja swoje liliowce kupowałam przeważnie w centrum ogrodniczym w fazie kwitnienia - wybierałam te, których kolor mi się podobał, a oni tam rzadko mieli opisane nazwy odmian - liliowiec i tyle.
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Dorota123 21:50, 17 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Doranma napisał(a)


No właśnie, to jest przykre, że wraz z upływem czasu przybywa nam wiedzy, doświadczenia i chęci do pracy w ogrodzie, ale za to sił ubywa. Trzymaj się, Kochana, ufam że w drugiej połowie sezonu będziesz już silniejsza ☺
Oby gorzej nie było. Widzę u Ciebie sporo takich roślin, które i ja lubię i też mam u siebie.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Doranma 21:54, 17 lip 2020


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Dorota123 napisał(a)
Oby gorzej nie było. Widzę u Ciebie sporo takich roślin, które i ja lubię i też mam u siebie.


Będzie dobrze ☺
Wcale mnie to nie dziwi, skoro Twój ogród tak bardzo mi się podoba, to muszą w nim być rośliny i przedmioty wśród których sama dobrze się czuję ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies