Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czubajkowy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czubajkowy Ogród

anabuko1 16:45, 15 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23636
Doranma napisał(a)


Ciekawa jestem Twojego nowego warzywnika, bo warzywniki uwielbiam

Już niedługo i zobaczymy co zrobię.
Ale to raczej będzie zwykły warzywnik
Ja tylko mam nadzieję że będą lepsze plony. Bo pod tymi drzewkami to nie bardzo i nie wszystkie warzywka mi dobrze rosły.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anpi 17:17, 15 sty 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8211
Mi ostatnio podobają się warzywniaki z trawiastymi ścieżkami,takimi na szerokość kosiarki Może swój mały spróbuję podzielić na początek na takie cztery poletka?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
sylwia_slomc... 19:08, 15 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82341
Pomidorków był opór w tym sezonie to był rok pomidorowy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Doranma 12:27, 16 sty 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
anabuko1 napisał(a)

Już niedługo i zobaczymy co zrobię.
Ale to raczej będzie zwykły warzywnik
Ja tylko mam nadzieję że będą lepsze plony. Bo pod tymi drzewkami to nie bardzo i nie wszystkie warzywka mi dobrze rosły.


Oj, będzie się działo! Ja już zaczynam przeglądać nasionka ...
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 12:29, 16 sty 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
anpi napisał(a)
Mi ostatnio podobają się warzywniaki z trawiastymi ścieżkami,takimi na szerokość kosiarki Może swój mały spróbuję podzielić na początek na takie cztery poletka?


No to mamy podobny gust Gdybym teraz planowała działkę to byłby duży warzywnik w kwadracie, podzielony właśnie tak jak piszesz. A że mam maleństwo to mi szkoda w nim miejsca na ścieżki, ale próbuj - będę kibicować!
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 12:31, 16 sty 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
sylwia_slomczewska napisał(a)
Pomidorków był opór w tym sezonie to był rok pomidorowy


Ciekawe jaki będzie następny, już powoli wybiegam do niego myślą ... Tak naprawdę to już tylko kilka tygodni do wiosny ...
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
anpi 01:03, 17 sty 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8211
Doranma napisał(a)


No to mamy podobny gust Gdybym teraz planowała działkę to byłby duży warzywnik w kwadracie, podzielony właśnie tak jak piszesz. A że mam maleństwo to mi szkoda w nim miejsca na ścieżki, ale próbuj - będę kibicować!

Miejsce na warzywnik to ja mam ,tylko wielkiego nie robię ,bo wszystkiego nie ogarnę
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Doranma 21:19, 17 sty 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
anpi napisał(a)

Miejsce na warzywnik to ja mam ,tylko wielkiego nie robię ,bo wszystkiego nie ogarnę


Nie musi być wielki, żeby był piękny ☺
Przyznaję- kiedyś warzywa mnie zupełnie nie interesowały. Od kilku lat jednak mój apetyt na nowe odmiany wciąż rośnie. ..
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
sylwia_slomc... 21:24, 17 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82341
anpi napisał(a)

Miejsce na warzywnik to ja mam ,tylko wielkiego nie robię ,bo wszystkiego nie ogarnę

Aniu sadź i siej to co najbardziej lubicie i najwięcej zjadacie. Nie musisz mieć wszystkich warzyw Jedni nie lubią brukselki, inni brokułów, a jeszcze inni pomidorów czy papryki( znam osobiście)Więc tego czego nie lubicie nie posiejesz i zmieścisz w małym warzywniku najpotrzebniejsze warzywa
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anpi 21:51, 17 sty 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8211
Sylwia,tak staram się co roku robić,ale zawsze kusi jakaś kolejna odmiana sałaty,nadostaję "sto tysięcy" różnych sadzonek pomidorów,dyńki ozdobne lubię mieć,ziemniaczek swój młody też najlepszy i ogóreczek na kiszenie teżTo trzeba więcej posadzić,żeby po jednym słoiczku nie kisić,tylko od razu więcej,a potem się okazuje że jeszcze całe sąsiedztwo ma co kisić,ale zerwać co raz trzeba samemu ...
A truskaweczka,poziomeczka...itd, chciałoby się wszystko,a potem się okazuje że nie do ogarnięcia czasowo
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies