Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

sylwia_slomc... 09:52, 30 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81986
Piękne kolory
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anitka 18:09, 30 paź 2017


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Iwonka napisał(a)
Nad stawem rośnie klonik dissectum, miejsce mu służy. Bardzo rozrasta się wszerz, dojrzewam powoli do wycięcia kosodrzewiny chociaż z jednego boku. Mam też egzemplarz zielony, ale nie mogę znaleźć zdjęcia.




Ten klonik jest śliczny. Kiedyś moje marzenie, ale nie maiłam odwagi Miejscówke ma idealną. One lubią takie miejsca nad zbiornikami wodnymi.
Chyba wycinka kosodrzewiny będzie niezbędna, bo widziałam stare egzemplarze i były mocno rozrośnięte na boki. Ale chyba nie będzie czego żałować, bo jak by mi przyszło wybierać co zostawić a co usunąć to wybór byłby prosty. I to zanim kosodrzewina go zdeformuje.

Pozostałe kloniki i buki też śliczne Pięknie wybarwiają się na jesień. Czy po tych wichurach jeszcze się trzymają liście?
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
emilia 19:55, 30 paź 2017

Dołączył: 31 sie 2012
Posty: 91
Chciałabym zobaczyć szersze ujęcie, ale widzę ze trzymasz nas w napięciu, poczekam więc Na początku wątku piszesz o przesadzeniu wiosną lilaka, myślę ze teraz byłoby lepiej, ale pewnie to wiesz, widocznie jest inna przyczyna. Piękne masz drzewa, bardzo lubię drzewa liściaste, zaznaczam wątek i czekam na kwitnienie magnolii
abiko 12:00, 31 paź 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Masz strasznie ładny widok na klona z okna. I ten miłorząb
Białe wrzosy urosną sporo w górę i trochę się rozrosną. Będzie Pani zadowolona, tylko wiosną nisko je ciachnij. Ale to wiesz, bo masz cudowne wrzosowisko

____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Iwonka 10:40, 26 gru 2017


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Kochani wreszcie nadszedł ten czas, iż mogłam nacieszyć oko ulubionymi wątkami na forum. Widzę, że tak jak piękne macie ogrody, tak i dekoracje świąteczne urzekają oryginalnością. Bez wyrzutów sumienia ogladam zatem i odpoczywam. Na ten ostatni dzień Świąt i jakże przyjemną końcówkę roku życzę wszystkim zdrowia i miłości



Taki styczeń mieliśmy prawie rok temu... Z tęsknoty za białym grudniem już od kilku lat królują u mnie jasne dekoracje w kolorach czystej bieli, szarości, srebra i złota. Spróbuję wkrótce uchwycić nieco świątecznych akcentów a tymczasem zmykam i oglądam Wasze
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Anitka 18:21, 16 sty 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Iwonko a gdzie obiecane zdjęcia świątecznej atmosfery?
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Muszelka 18:33, 16 sty 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Jestem zachwycona drzewostanem, barwami...
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Muszelka 18:35, 16 sty 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Iwonka napisał(a)
Myję okna po malowaniu i taki widok z kuchni cały czas mnie rozprasza Klon świeci jak żarówka. Zdjęcie niestety nie oddaje tego blasku. I jak tu pracować w taką pogodę






Widok z okna bajeczny!
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Agania 19:38, 04 lut 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Iwonko czy czujesz już przedwiośnie...ja już coraz bardziej
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Iwonka 08:55, 11 mar 2018


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Agania napisał(a)
Iwonko czy czujesz już przedwiośnie...ja już coraz bardziej

Agatko trudno w ten weekend nie czuć przedwiośnia, pogoda jak marzenie! U Ciebie widzę, że już przebiśniegi ogladają słoneczko. Super Ja obchód swojego ogrodu robię dzisiaj. Ale coś mi na niespieszno na tę wiosnę... Coś czuję, że dopiero sekator w ręce załatwi w końcu mojego ogrodowego lenia
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies