Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

Urszulla 13:25, 07 lip 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21787
Iwonka napisał(a)





Widzę że nie próżnujesz bo weża rozłożyłaś mój już leży miesiąc i jeszcze poleży. A co będziesz tam sadzić?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 13:34, 07 lip 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21787
Iwonka napisał(a)





Widzę że nie próżnujesz bo weża rozłożyłaś mój już leży miesiąc i jeszcze poleży. A co będziesz tam sadzić?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Iwonka 07:56, 09 lip 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
Agania napisał(a)
Jak tu można królowe ogrodu nazywać zwyklakami no jak ja się pytam?

Iwonka czas chwalić ogród, masz do tego piękny elegancki dom z pięknym
podjazdem, którym wyróżniają się krakowskie rezydencje i tym się ciesz kochana
Ja o takim odjazdowym zapleczu garażowym marzę
i uwielbiam Wasz domowy azyl

Do nas przychodzi stołówkowy biszkopt, jeszcze nie daje się pogłaskać, ale
przy misce go capnęłam i eM podał mu szybko krople przeciw kleszczom, grzbiet
miał cały zadrapany

Gratuluję jeżyka,
Współczuję auta po gradobiciu

No widzisz kochana jaki ignorant ze mnie I w kwestii róż i domku.
Mnie denerwuje mój betonowy podjazd i 4 bramy garażowe. A u ciebie zachwycam się Waszym domem na wzgórzu, pięknie ukrytym wśród roślinności, oraz naturalistycznym podjazdem
No nie dogodzisz
Cieszą rośliny, zwierzaki. Autko staje się tematem żartów. Trzeba nam radości w ten szalony ostatnio czas.

Złapałam ostatnio ładne słoneczko przed domem, takie chwile cieszą...
Wprowadzana lekkość powoli przynosi efekty


____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 08:10, 09 lip 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
Wiolka5_7 napisał(a)
Jaki lifting Iwonko ja tu widzę wielką zmianę wyglądu ogrodu kawał pracy Masz pięknie !


Kawał pracy to fakt, moje lędźwie coraz bardziej mówią stop
Cieszy mnie, że jestem już w połowie drogi i z liftingu igiełkami przechodzę w kierunku skalpela i operacji Będzie dobrze! A niektóre zakątki już sprawiają dużo radości.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 08:21, 09 lip 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
Urszulla napisał(a)


Widzę że nie próżnujesz bo węża rozłożyłaś mój już leży miesiąc i jeszcze poleży. A co będziesz tam sadzić?

Uleńko ten wąż był tam przed rokiem Rabatki już skończone, chociaż zostały drobiazgi do poprawki. Czyli jak zawsze Nie odpoczniesz człowieku
Co do twojego węża, to czasem dobrze jak pomysł się uleży i wyklaruje wersja ostateczna
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Gosialuk 20:00, 09 lip 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Widzę tu same piękne miejsca.
Ale wszystko porosło od wiosny, gdy szykowałaś tą rabatkę.
Trzeba przyznać, że na przesadzanie to rok idealny. Rośliny super się przyjmują.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Monia81 21:26, 09 lip 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
Iwonka piękny busz u Ciebie ten dereń zjawiskowo ci kwitnie trawy dodały niesamowitej lekkości cudnie, buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Iwonka 15:15, 11 lip 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
Gosialuk napisał(a)
Widzę tu same piękne miejsca.
Ale wszystko porosło od wiosny, gdy szykowałaś tą rabatkę.
Trzeba przyznać, że na przesadzanie to rok idealny. Rośliny super się przyjmują.


Patrząc na zdjęcia frontu dużo się zmieniło w przeciągu roku. Najbardziej cieszy mnie nowy kształt rabaty
W tym roku działam na tyłach domu. Faktycznie ostatnie tygodnie to idealna aura na przesadzanie. Zmieniłam miejscówkę m.in. 6 kilkuletnim hortensjom, przyjęły się idealnie.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 15:57, 11 lip 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
Monia81 napisał(a)
Iwonka piękny busz u Ciebie ten dereń zjawiskowo ci kwitnie trawy dodały niesamowitej lekkości cudnie, buziaczki

Nowy kształt rabat cieszy mnie najbardziej. Busz w niektórych miejscach już jest, dzięki czemu nie trzeba tak często plewić.
Z moich 4 dereni kousa ten jest najpiękniejszy. Weisse Fountain - polecam
Ma ładny, przewieszający się pokrój, kwitnie już dwa miesiące. Kwiaty ładnie wyglądają z bliska i z daleka. Posadzony na tle bordowej pissardii jeszcze bardziej zyskuje na urodzie.




____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 16:04, 11 lip 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
Dereń kousa Schmetterling - jeszcze młodziutki, ale ma potencjał. Kwitnie równie długo jak Weisse Fountain. Kwiaty białe, bardziej okrągłe.


Dereń kousa Teutonia - prezent na dzień matki Ładna pamiątka. Kwiaty podobne jak u Schmetterlinga, ale pod koniec kwitnienia przebarwiają się na różowo.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies