Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

gosika67 11:30, 18 paź 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Cześć Iwonka, ławka świetna i kolor dobrany. W tym roku pierwszy raz mam gaurę.Bardzo mi się podoba. Widzę,że są różne odmiany.Pięknie u Ciebie i tak jeszcze kolorowo.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Iwonka 11:42, 18 paź 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
gosika67 napisał(a)
Cześć Iwonka, ławka świetna i kolor dobrany. W tym roku pierwszy raz mam gaurę.Bardzo mi się podoba. Widzę,że są różne odmiany.Pięknie u Ciebie i tak jeszcze kolorowo.

Witaj Gonia Z ławki jestem zadowolona. Szukam jeszcze towarzystwa na drugą stronę drewutni. Stolik i dwa krzesła. Trudno będzie, wybór w sumie niewielki, ale nie ma pośpiechu.
Gaurę mam jeszcze różową, czyli trzy odmiany. Podstawa dla niej to pełne słońce, wtedy rośnie jak głupia.
Dużo koloru daje nowa rabata, no i niezawodne hortensje. Czekam na wybarwione liście. Już niedługo

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
gosika67 11:44, 18 paź 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Przyjdę oglądać.A gaurę to sadzonki kupowałaś? Czy w szkółce czy przez neta?
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Iwonka 12:20, 18 paź 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
gosika67 napisał(a)
Przyjdę oglądać.A gaurę to sadzonki kupowałaś? Czy w szkółce czy przez neta?


Gaurę kupowałam stacjonarnie, w sumie przez net to chyba tylko dwa czy trzy razy coś drobnego zamawiałam.

Na kolorowe liście zapraszam, rok temu było dużo. W tym chyba będzie gorzej. Pogoda szalona. Buk tricolor już od sierpnia jest łysy.

Fotki z 13 sierpnia Pierwsze grabienie liści miałam w sumie dwa miesiące temu... Ciekawe, czy obudzi się na wiosnę? Końcówki ma zapączkowane. W tle widać łysy świerk u sąsiada. Jeden z trzech załatwionych przez jakąś paskudę



____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 13:09, 18 paź 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Niedzielny poranek przez chwilę przypomniał, że słońce istnieje a nawet grzeje Cały tydzień mieliśmy mocno deszczową aurę. Plus jest taki, że rośliny mają zapasy a mój kręgosłup wolne od konewek
Udało mi się wypić herbatkę w altanie, zmienić dekoracje, zrobić kilka fotek i... uciekłam do domu. Znów się zachmurzyło a temperatura wiatru niestety arktyczna.

Kilka słonecznych

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 13:09, 18 paź 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Drzwi do drewutni coraz bliżej niż dalej Na razie czarna dziura, ale pomysł już mam
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 13:10, 18 paź 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Spod glediczji takie widoki.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 13:11, 18 paź 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Z altany
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 13:12, 18 paź 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Przymierzyłam ławkę w jej docelowym miejscu. Fajnie będzie, gdy hortensja obrośnie kratkę po prawej stronie i pójdzie w kierunku daszku zwisając nad ławką. Romantico


Skleiliśmy jeden z wazonów - świeczników. Niestety nie przetrwał upadku, szczęśliwie udało się przykleić prawie wszystkie części.



____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 13:12, 18 paź 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Wazony stały na stole cały sezon, zaczęłam kombinować z czymś nowym choć na te kilka jesiennych tygodni...

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies