Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

Iwonka 13:12, 18 paź 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Nazbierałam też orzechów, pójdą do domu do wysuszenia. A z dyni baby boo spróbuję zebrać nasiona. Pierwszy raz mam te słodziaki u siebie

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
kasiek 13:57, 18 paź 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Pięknie wyszła ta drewutnia - nie do poznania!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agania 15:44, 18 paź 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Drewutnia dostała nowe życie, wygląda jak domek ogrodniczki jest tak milusia w odbiorze
Kompozycja jesienna też fajna orzeszki, skrzyneczka drewniana i białe dyńki super wymyśliłaś
Trzymam kciuki za buka, bo coś faktycznie szybko zgubił liście
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Waclaw 23:46, 18 paź 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Iwonka napisał(a)
Niedzielny poranek przez chwilę przypomniał, że słońce istnieje a nawet grzeje


Pięknie!
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Iwonka 07:00, 19 paź 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
kasiek napisał(a)
Pięknie wyszła ta drewutnia - nie do poznania!


Zmiana rzeczywiście duża, trochę jeszcze zostało do dopieszczenia ale cieszę się, że już jest ładniej.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 07:10, 19 paź 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Agania napisał(a)
Drewutnia dostała nowe życie, wygląda jak domek ogrodniczki jest tak milusia w odbiorze
Kompozycja jesienna też fajna orzeszki, skrzyneczka drewniana i białe dyńki super wymyśliłaś
Trzymam kciuki za buka, bo coś faktycznie szybko zgubił liście


Milusia w odbiorze Ale fajnie to napisałaś
Z jaśniejszym kolorem rzeczywiście jakoś przyjemniej, zwłaszcza w ostatnie pochmurne dni.

Ławka pasuje mi na tę dłuższą ścianę. Na oku mam jeszcze dwa dodatki, które nadałyby przytulności w jej okolicy. Plus hortensja pnąca jak się rozrośnie.




Na front drewutni pasowałby mi komplet, który Sylwia sfotografowała kiedyś u Gabrysi w "Ogrodzie w budowie nieustającej". Prosty w formie, w stylu ławki.
Niestety nic podobnego nie mogę znaleźć. Wszystko albo zbyt nowoczesne, albo mocno udziwnione. Mam jeden na oku, niestety biały. Już nawet myślę, czy go nie kupić i przemalować...


____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 07:14, 19 paź 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Waclaw napisał(a)

Pięknie!


Coraz bardziej jesiennie. W prognozach słoneczko na najbliższe dni. Trzeba nacieszyć oczy na zapas
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
mrokasia 14:18, 19 paź 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Ale ładne te jesienne, podświetlone słońcem fotki .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
anpi 14:50, 19 paź 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Iwonko cudny ten biały komplecik, który pokazałaś. To ten do kupienia, czy u Gabrysi?
Ciekawa jestem jakie wybrałaś, czy zaplanowałaś drzwi do białego domku( drewutni). A na tej ściance z drzwiami może jakieś oszukane okienko wykombinujesz?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Urszulla 20:04, 19 paź 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Ślicznie wyszła ta metamorfoza z domkiem. Wszysto ładnie upiększyłaś naprawdę ogrom pracy włożyłaś. A ta ścieżka trawnikowa z altanki też niezła.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies