Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

abiko 20:47, 19 paź 2020


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Jej jak śliczna jesień u Ciebie. I nowa rabata ładna, co będzie na wiosnę? dosadziłaś coś z cebulowych?
Drewutnia wygląda cudnie, tak schludnie i pasuje do całości u Ciebie.
A dynie w skrzyneczce już odgapiłam jak byłam po nocy Nawet Anitce mówiłam, że widziałam u Ciebie śliczne zestawienie proste i ładne w odbiorze.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
sylwia_slomc... 21:03, 19 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81911
Iwonka napisał(a)
Nazbierałam też orzechów, pójdą do domu do wysuszenia. A z dyni baby boo spróbuję zebrać nasiona. Pierwszy raz mam te słodziaki u siebie


Ja w takiej skrzyneczce w moim kąciku gospodarczym mam posadzone rojniki
Metamorfoza rewelacyjna, miejsce z drewutnia odmłodniało o 10 lat najmniej Jak po liftingu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:35, 19 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81911
Iwonko takie mi w oko wpadły


Ale i Ty widziałaś
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:46, 19 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81911
Zamiast pustego postu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:47, 19 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81911
Nie umiem tego pozmniejszać by nie wychodziło poza więc jak sobie zobaczysz daj znać usunę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Iwonka 07:03, 20 paź 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
mrokasia napisał(a)
Ale ładne te jesienne, podświetlone słońcem fotki .

Jesienne słońce ma w sobie jakąś magię Widziałam twoje podświetlone rabaty, jest moc

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 07:10, 20 paź 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
anpi napisał(a)
Iwonko cudny ten biały komplecik, który pokazałaś. To ten do kupienia, czy u Gabrysi?
Ciekawa jestem jakie wybrałaś, czy zaplanowałaś drzwi do białego domku( drewutni). A na tej ściance z drzwiami może jakieś oszukane okienko wykombinujesz?

Komplet ze zdjęcia to u Gabrysi, podoba mi się forma tych krzeseł i prosta, nieprzekombinowana metalowa plecionka.
Stacjonarnie mam podobny na oku, ale jest czysto biały, w nieco zimnym odcieniu, co kłóci mi się z ciepłym kremem drewutni.
Drzwi będą proste, gładkie. Nieco krótsze, tak by koty swobodnie pod zamkniętymi wchodziły do środka.
Oszukane okienko też mam w planie, czytasz Aniu w moich myślach
Na tej ścianie z zawilcami.


____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 07:14, 20 paź 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Urszulla napisał(a)
Ślicznie wyszła ta metamorfoza z domkiem. Wszystko ładnie upiększyłaś naprawdę ogrom pracy włożyłaś. A ta ścieżka trawnikowa z altanki też niezła.


Fajne są te zdjęcia przed i po. Jak czarodziejska różdżka
Pracy z drewutnią nie było dużo. Chłopaki szybko rozebrali domek po placu zabaw, mąż przeszlifował deski a malowanie to dla mnie sam relaks

Minusem tej trawiastej ścieżki są mokre buty, tam zazwyczaj jest rosa. Ale z chodnikiem byłoby tak jakoś ciężko.


____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 07:20, 20 paź 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
abiko napisał(a)
Jej jak śliczna jesień u Ciebie. I nowa rabata ładna, co będzie na wiosnę? dosadziłaś coś z cebulowych?
Drewutnia wygląda cudnie, tak schludnie i pasuje do całości u Ciebie.
A dynie w skrzyneczce już odgapiłam jak byłam po nocy Nawet Anitce mówiłam, że widziałam u Ciebie śliczne zestawienie proste i ładne w odbiorze.


Jesień ładnie się foci I w słońcu i we mgle. Chociaż gdy zimno i ponuro to się lenię, więc takich fotek u mnie mało.
Skrzyneczka poszła do altany, ale znów wróciła do kuchni. Muszę jeszcze jedną w tym stylu zrobić bo faktycznie zero wysiłku a przyjemnie popatrzeć.


____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 07:35, 20 paź 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
sylwia_slomczewska napisał(a)

Ja w takiej skrzyneczce w moim kąciku gospodarczym mam posadzone rojniki
Metamorfoza rewelacyjna, miejsce z drewutnia odmłodniało o 10 lat najmniej Jak po liftingu


Skrzynki mam od Anitki, ta z orzechami pochodzi z odzysku, cegły w niej formowano.

Drewutnia w brązie też była fajna, zwłaszcza po przecierce lakieru. Ale jeśli już poszłam w krem, to konsekwentnie brnę dalej

Dziękuję za poszukiwania Wiesz, że prawie wszystkie te komplety już oglądałam Niby jest ich dużo, a nie dużo
Wolę metalowe niż żeliwne, są lżejsze w odbiorze.

Ten zielony z Bellani mam nawet zapisany. Kolor i rozmiar super, tylko za dużo dzieje się w siedzisku i na blacie.


Stacjonarnie mam dostępny podobny, jak u Gabrysi sfociłaś. Tylko mniejszy, co akurat mi pasuje, bo miejsca mam tam niewiele. Problem jest z kolorem. Nie chcę białego gdyż gryzie mi się z kremem. Dumam, czy nie kupić i przemalować... Na razie mam lenia
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies