Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

Iwonka 17:18, 03 paź 2023


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4387
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ogród Iwonki cudny i zachwycający w każdym zakątku

Ala ja pewnie na Twoją relację Anitko już się nie doczekam
Sylwia wy zarobieni, ale może uda nam się wymyślić termin spotkania, zaproszenie zawsze otwarte
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 17:20, 03 paź 2023


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4387
Wiaan napisał(a)
Wpadłam na wątek w poszukiwaniu nasadzeń z molinią Heidebraut, a tu taki piękny ogród Bogactwo kwiatów, traw, niesamowicie skomponowany ogród, zostawiam swój zachwyt i gratuluję właścicielce ogrodu Pozdrawiam sedrecznie
Po nitce do kłębka A molinię polecam bardzo, najlepiej jako solowe gwiazdy. Ich gałęzie z kłosami są cienkie ale bardzo giętkie, pięknie się po deszczach rozchylają. W tłumie już tak tego efektu nie widać. Pozdrawiam Twój ogród troszkę znam, szczególnie ten moment z rabata przy drewnianym domku. Super wyszła.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 17:23, 03 paź 2023


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4387
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ale uczta dzisiaj u Ciebie Iwonko, tyle różnych spojrzeń, ogród dwa razy większy się wydaje bo na jednej relacji nie ten sam co na drugiej, a na każdej cudny
No uczta Sylwia na całego, Dziewczyny zrobiły mi mega niespodziankę taką ilością zdjęć, super są inne spojrzenia. Czekam teraz na Twoje Jakoś się umówimy mam nadzieję.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 17:26, 03 paź 2023


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4387
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Maglesko, po pierwsze gratulacje dla córki. Ma dobre oko! Zdjęcia pięknie wykadrowane.

Jesienna odsłona ogrodu Iwonki zachwyca kolorem, kompozycjami, rozmaitością faktur. Prześlicznie jest. Dzięki dziewczyny za relację.
Tak Haniu, córka Madzi utalentowana. A jaka piękna!!!
I widać, że powolutku łapie tego naszego bakcyla

Faktycznie Haniu coraz więcej koloru u mnie. I powoli dojrzewam do nowości u mnie - pomarańczu i żółci. Madzia temu winna
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 17:30, 03 paź 2023


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4387
Kordina napisał(a)
Super ujęcia, prawie, jakbym nowy ogród oglądała a przecież należy do "mojego" zbioru ulubionych
Ja też chwilami nie poznaję, wreszcie coś innego Dziękuję Dziewczynom. Spotkanie było super.
Pogoda taka sobie, ale to w sumie dobrze. Ja mam tendencję do łapania słońca, a przy innej aurze leń mi się włącza.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 17:32, 03 paź 2023


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4387
Wiolka5_7 napisał(a)
Piękne kadry
Zachwycam się cały czas Iwonka Twoim ogrodem
Przepiękne zmiany ,buszzzz taki jak lubię,moje ulubione kolory ,rośliny i faktury
Tak lubimy wiele tych samych roślin, nie dość, że są piękne to jeszcze długo kwitną.
Muszę upolować twoje nowe jeżówki Kolor mają idealny do nowej rabatki.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 17:39, 03 paź 2023


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4387
ajka napisał(a)
Ale wszystko dopieszczone. Ja po wizytach w waszych ogrodach wpadłabym w depresję Szkoda, że nie wpadłam wcześniej na ten wątek, będę zaglądać
Spotkania ze znajomymi z forum sprawiają, że chce się ogród jakoś bardziej ogarnąć
Wyjazdy do innych może i bywają dołujące (bo po powrocie na swój nie możemy czasem patrzeć i mamy ochotę przerobić wszystko), ale uwierz to się zmienia. W dłuższej perspektywie człowiek luzuje, nowe pomysły na swoje rabaty jakoś szybciej się rodzą. Również pomoc gości, wspólna burza mózgów - bezcenne!!! Dlatego uwielbiam gościć i cieszę się ogromnie, gdy mogę kogoś odwiedzić
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Wafel 17:50, 03 paź 2023


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 1398
Witam się! Wpadłam tu przez reklamę na innym wątku (Magleska). Normalnie jestem w szoku, co za piękne rośliny i zestawienia; jak wy to dziewczyny wszystko ogarniacie w tych dużych ogrodach, a planowanie, komponowanie na dużej powierzchni, rany ile to przemyśleń i pracy! Wpadła mi w oko taka bladofioletowa, w pastelowym odcieniu róża (przy ławce), ciekawa jestem odmiany, może pamiętasz, bo ja mam bzika na punkcie fioletu...
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Urszulla 19:29, 03 paź 2023


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22114
Fantastyczne foty fotograf wyśmienity relacje wreszcie ukazują piękno Twojego ogrodu, bo Ty ich skąpisz.
Widzę że rondo od tarasu obsadzone
Kancik na ścieżkach urocze, perfecto
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 20:24, 03 paź 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 83349
Iwonka napisał(a)
Sylwia wy zarobieni, ale może uda nam się wymyślić termin spotkania, zaproszenie zawsze otwarte

Pamiętam I pamietam o anafalisie perłowym dla Ciebie.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies