Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

Iwonka 07:06, 09 maj 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4216
effka napisał(a)
Ale się naoglądałam Pięknie pokazany proces dojrzewania ogrodu


Wreszcie miałam natchnienie aby poszukać starych fotek Gdyby w 2000 roku było Ogrodowisko, toby się działo! A tak wyszło co wyszło i teraz trzeba kombinować, aby było ładniej
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 07:11, 09 maj 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4216
Krakus napisał(a)
no i jeszcze zapomniałem napisać że bardzo fajne zrobiłaś zestawienie jak sie ogród zmieniał..każdą stronę ogrodu z osobna co pozwala poznać wszystko lepiej... aż szok jak się wszystko zmieniło co tez pozwala początkującym ogrodnikom uświadomić ze w pierwszych latach pusto sie wydaje na rabatach a później trzeba przesadzać albo wywalać bo miejsca nie ma..

tak w skrócie piękny ogród stworzyliście...byłem i widziałem


Gosialuk napisał(a)
Krakus bardzo fajne podsumowanie zrobił. To samo bym napisała. Podobało mi się.


Piotrek w 100 % podpisuję się pod twoim wpisem, tak jak i Gosia
Takie podsumowanie uświadamia moc wzrostu niektórych roślin. Teraz w szkółkach coraz więcej modyfikacji i miniatur czy wolniej rosnących roślin. Mnóstwo inspiracji w necie. Przy odrobinie kasy i wysiłku można stworzyć perełkę, do czego powolutku będę zmierzać
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 07:13, 09 maj 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4216
Magleska napisał(a)
Iwonka podsumowanie powstawania ogrodu super cieszę się ,że niedługo się widzimy


Ja też Madziu Chociaż pogoda taka se Kominek w alatnie się przyda
U ciebie kochana za jakiś czas będą fajne podsumowania. Masz mnóstwo zdjęć, ogrom roślin... Będzie co porównywać
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 18:47, 09 maj 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4216
Kilka widoczków z wczorajszego poranka Dziś ponuro i deszczowo...
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
eVka 19:03, 09 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Jak soczyście, cudownie U nas dzisiaj reż deszczowo, siedzę w domu na O.
____________________
Brzozowadzie... 10:38, 10 maj 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Witaj, z przyjemnościa zapoznałam się dzisiaj z Twoim ogrodem i z Tobą Podziwiam ogrom pracy, który włożyłaś Ty i Twój Tato. Wspomnienie o Nim napisałaś wzruszające... Z zachwytem patrzę na oczko wodne, moje marzenie
Pozdrawiam ciepło
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Iwonka 07:08, 11 maj 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4216
effka napisał(a)
Jak soczyście, cudownie U nas dzisiaj reż deszczowo, siedzę w domu na O.


U mnie wiosna najładniejsza, latem ogród przysycha by jesienią znów dać koncert Też siedzę dużo na O. Dział projektowania uzależnia Matko czemu go nie było 19 lat temu
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 07:12, 11 maj 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4216
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Witaj, z przyjemnościa zapoznałam się dzisiaj z Twoim ogrodem i z Tobą Podziwiam ogrom pracy, który włożyłaś Ty i Twój Tato. Wspomnienie o Nim napisałaś wzruszające... Z zachwytem patrzę na oczko wodne, moje marzenie
Pozdrawiam ciepło


Buziole Brzozowa dziewczyno Tajemniczy ogród to była moja książka dzieciństwa Marzę o leśnym zakątku i mam już pewien pomysł na przemycenie go u mnie. Poczytałam wczoraj o twoich zmaganiach, zazdroszczę, że jesteś na początku drogi... Tyle wskazówek na forum, że nic tylko działać, mimo, iż kochana czwóreczka pewnie skutecznie mamie przeszkadza
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Agania 19:47, 12 maj 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dziękujemy Iwonko za zaproszenie i gościnę...jesteśmy oczarowni ogrodem,
Leszek i ja kotami pieszczochami...tak miło spędzony czas na zawsze pozostanie nam w pamięci

Kilka fotek zostawiam na pamiątkę

Stworzyłaś tutaj sporo miejsca na chciejstwa do obsadzenia



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:50, 12 maj 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053




____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies